Поздравления

1 червня — міжнародний день захисту дітей

1 червня - міжнародний день захисту дітей

загруженное 1Вітаю усіх маленьких харків’ян та жителів області з Міжнародним днем захисту дітей!

Щирість, відвертість, чуйність, талановитість – риси, які притаманні кожній дитині. І кожна дитина потребує уваги та підтримки дорослих, щоб повною мірою реалізувати свої здібності в майбутньому.

Бажаю усім хлопчикам і дівчаткам завжди мріяти, вірити у краще, ніколи не втрачати надію і завжди досягати поставленої мети. Саме вам будувати країну, від вас залежатиме її майбутнє.

Шановні дорослі, ми маємо усвідомлювати, що від кожного з нас залежить, як складуться долі наших дітей. Так давайте зробимо все, щоб вони любили свою рідну землю, шанували батьків, а дитинство їх щоб було щасливим і радісним.

Сергій ЧЕРНОВ.

Голова Харківської обласної ради.           

Дорогі юні друзі!

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають  радісне свято -   Міжнародний день захисту дітей.

Вітаючи зі святом, зичимо вам, дорогі діти,  успіхів, веселого та змістовного відпочинку під час літніх канікул, і нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми!

 Але не забувайте, що ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України!

Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов’язок кожного з нас.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.