Спорт

Яскраві перемоги юних спортсменів 2013

Яскраві перемоги юних спортсменів

DSCN5863Баскетбол

13 травня 2013 року в м. Ізюм пройшов ІІІ тур регіональних змагань з баскетболу серед учнів загальноосвітніх закладів району на виконання Указу Президента України 2013 року - Року дитячої творчості.

Змагання відбулися під патронатом народного депутата України Віктора Остапчука на  базі Ізюмської дитячо-юнацької спортивної школи «Локомотив». У них взяли участь 6 команд: з м. Куп’янськ, м. Ізюм, Борівського, Куп’янського, Шевченківського та Ізюмського районів. За підсумками жеребкування команди були розподілені на дві підгрупи.

Результати ігор І підгрупи такі: м.Ізюм – Шевченківський р-н – 84:22; Шевченківський р-н – Борівський р-н – 6:29; м.Ізюм – Борівський р-н – 42:10.

Результати ігор ІІ підгрупи: м. Куп’янськ – Ізюмський р-н – 97:5; Ізюмський р-н – Куп’янський р-н – 6:27; в грі між м. Куп’янськ та Куп’янським районом перемогу одержала команда з м. Куп’янськ.

У півфіналі команда юних спортсменів від Борівського р-ну зустрілася з командою Куп’янського р-ну, яку перемогла з рахунком 46:18 та посіла ІІІ місце в змаганнях. А у фіналі зустрілися команди м.Ізюм та м. Куп’янськ. З рахунком 87:86 ізюмчани перемогли куп’янчан і стали переможцями цього турніру.

Усі команди-переможці були нагороджені Почесними грамотами, медалями та подарунками від народного депутата України Віктора Остапчука.

Міні-футбол

17 травня 2013 року в м. Куп’янськ на спортивному стадіоні «Спартак» відбувся ІІ тур обласних змагань «Шкільного футболу серед дівчат 1998-2000 р.народження», який проводить Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Змагання проходили на полі розміром 30х60 метрів зі штучним покриттям.

У футбольній боротьбі взяло участь чотири команди: з Шевченківського, Куп’янського, Великобурлуцького та Борівського районів. Спортивні баталії проходили за коловою системою, два тайми по 10 хвилин, 5 гравців плюс воротар. Згідно з жеребкуванням, першу гру розпочали команди з Борівського та Шевченківського районів, вона закінчилася нічиєю – 1:1. Команда Великобурлуцького району в другій грі перемогла Куп’янський район із рахунком 3:0. Третя гра відбулася між нашими земляками і ку-п’янчанами, перемогу дістала команда  Борівського району з рахунком 2:0. Команда  Шевченківського р-ну перемогла Великобурлуцьку команду (рахунок 2:0).У п’ятій грі команда Борівського району одержала перемогу над командою Великобурлуцького   р-ну (3:0). У заключній грі куп’янчани перемогли шевченківців із рахунком 2:1.

У підсумку бронзовим призером стала команда Великобурлуцького р-ну, срібним – команда Шевченківського р-ну, а перемогу здобула команда Борівського району. Честь Борівщини на цих змаганнях предстваляли такі спортсменки: Голик Руслана та Волкова Вікторія (1998 р.народж.) від Борівської ЗОШ №1; досвідчений воротар Бірак Альбіна (1998 р.н.) та Дідусенко Вікторія (2000 р.н.) від Шийківської ЗОШ; Чаплинська Анастасія (2000 р.н.), Езарєва Оксана (1999 р.н.), Воробйова Олександра (1999 р.н.), Ічітовкіна Юлія (1998 р.н.), Кравченко Владислава (1998 р.н.), Мітєльова Поліна (1998 р.н.) та Кукса Катерина (1998 р.н.) від Богуславської ЗОШ. До речі, Кукса Катерина (вихованка Ісаєва Ю.П.) зараз займається в Харківському училищі фізичної культури №2 на відділенні футболу у тренера-викладача Погорєлова Є.В. Нашу збірну команду від Борівського району представляв тренер-викладач за сумісництвом Ісаєв Ю.П.

Тож, побажаємо нашій збірній команді вдалого виступу та перемог у ІІІ турі, який пройде у м. Харків 29-30 травня.

Ю.В. ГАМОРА.  Директор Борівської ДЮСШ.