Спорт

«Оскіл» отримав Кубок

«Оскіл» отримав Кубок

oskil19 травня на стадіоні «Колос» 4 команди Борівського району змагалися за Кубок, присвячений Дню Перемоги та фінальній частині Євро 2012. Приємно відзначити, що футбольне поле було добре підготовлене до гри. Любителі футболу під час одного з суботників зібрали сміття, пофарбували ворота, скосили траву. На жаль, поле залишається неогородженим, що створює  труднощі під час гри,  не обладнані місця для вболівальників. Але справжніх фанатів футболу та й самих футболістів труднощі не лякають. Вони із задоволенням спостерігали за грою, вболіваючи за улюблені команди.

Змагання проходили по колу, командам довелося зіграти по три гри. В центральній грі з мінімальним рахунком 1:0 перемогу в «Прогреса» (с.Ізюмське)  виборола команда «Оскіл» (смт. Борова). Вирішальний гол забив зі штрафного Роман Швидич.  Переможців нагородили Кубком, а всі інші учасники команд  («Динамо» смт. Борова, «Зоря» с. Богуславка, «Прогрес» с. Ізюмське) отримали Грамоти й Дипломи відділу фізичної культури та спорту РДА.

Кращими гравцями турніру були Андрій Стрельнік, Віктор Молчанов («Оскіл»),  Олександр Мизюк («Прогрес»), Олександр Біліченко, Сергій Смаль («Динамо»).

 

 Хтось із усіх сил тренує тіло та дух, комусь до вподоби дивитись на змагання інших. Романтичні стосунки - порятунок від смутку та печалі для інших. Кожному - своє.