Авторское, Официально

Послуги БТІ

На території Борівського району у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського Кодексу України, Кодексу Законів про працю України та іншими діючими нормативно-правовими актами України створено Комунальне підприємство «Бо-рівське бюро технічної інвентаризації» Борівської районної ради Харківської області, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району.

Підприємство стабільно та гарантовано надає послуги населенню нашого району як фізичним, так і юридичним особам по проведенню технічної інвентаризації , виготовленню технічних паспортів, оцінці нерухомого майна (зі згоди замовника) на новозбудовані індивідуальні житлові будинки з господарськими будівлями та спорудами, та нежитлові будівлі згідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна».

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Змін до інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна» від 28.12.2012р. №658 по КП «Борівське БТІ» було направлено спеціаліста, який пройшов професійну атестацію у Мінрегіоні України та отримав кваліфікаційний Сертифікат відповідального виконавця з інвентаризації нерухомого майна.

На підставі матеріалів технічної інвентаризації формуються інвентаризаційні справи. Сформовані інвентаризаційні справи зберігаються в архіві КП «Борівське БТІ» та є власністю територіальних громад сіл та селища Борівського району. Архів КП «Борівське БТІ» охоплює період формування інвентаризаційних справ з 60-х років і по теперішній час.

При зверненні власника чи замовника (при оформленні спадщини) на підставі замовлення та відповідних документів при обстеженні об’єкта в присутності власника (замовника) до інвентаризаційної справи вносяться відповідні виправлення та доповнення. Матеріал має бути сконцентрований в одній інвентаризаційній справі (паралельні справи не заводяться) та зберігаються в архіві. При наявності змін технічний паспорт замінюється на новий та видається власнику (замовнику).

Проведення обліку та поточної технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна потрібно розглядати не тільки як надання послуг населенню, а як забезпечення державою реалізації конституційного права громадян на власність.

Зняття копій з інвентаризаційних матеріалів, а також різного роду вибірка та виписки з них, обробка безпосередньо працівниками інших установ та організацій, а також приватними особами не дозволяється, всі ці роботи виконує лише працівник нашого підприємства.

Таким чином , замовники, вчиняючи певні дії стосовно подання замовлення для проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта на об’єкти нерухомого майна, повинні враховувати важливість та відповідальність виконавців по наданню цих послуг населенню.

Комунальне підприємство «Борівське бюро технічної інвентаризації» Борівської районної ради Харківської області.