Образование

Юні інспектори руху з Чернещинського НВК вибороли І місце

Юні інспектори руху з Чернещинського НВК  вибороли І місце

SDC1662725 квітня 2013 року в м. Купянськ відбулися кущові  змагання загонів юних інспекторів руху. Не перший рік честь Борівського  району на змаганнях гідно захищають учні Чернещинського НВК, яких готують до змагань директор НВК Богомолова Т.П., заступник директора з виховної роботи Северін В.М., вчитель трудового навчання Забийворота В.І., пра-цівник будинку культури Шведченко А.А , велику допомогу надав генеральний директор агрофірми «Новий шлях» Гомон О.А., який виділив в минулому році  кошти на пошиття костюмів. І саме завдяки Олексію Анатолійовичу  наша команда мала єдину командну форму. 

 Цього року 10 учнів 9-11 класів - законослухняних учасників дорожнього руху,  які об’єдналися в загін юних інспекторів, упевнено боролися за першість змагань, показавши відмінні знання, вміння у конкурсах.

Спочатку змагалися юні велосипедисти, які повинні були проїхати за розміткою. Наші спритні спортсмени проїхали без жодної помилки! На наступному етапі змагань в учасників перевіряли знання правил дорожнього руху, а також жести регулювальника. Після чого команда мала змогу продемонструвати творчий виступ агітбригади, в якому вона  пропагувала безпечний рух на дорозі та знання ПДР.

Команда підготувала  плакат з соціальної реклами «Світлофор нам помагає і по-дружньому моргає». В результаті напруженого суперництва, в першу чергу із господарями змагань, загін чернещинських  юірівців у складі Северин Анастасії, Северін Валерії, Волохай Анастасії, Нескуби Маргарити, Гонтар Ірини, Кочергіной Ірини, Арістархової Елеонори, Ладанець Тетяни, Молчанова Вадима, Гонтаря  Віталія  виборов перше місце. І тепер команда  отримала право брати участь в обласному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху, який відбудеться у травні в місті Харків. Вітаємо призерів та радіємо, що у стінах Чернещинського  НВК  педагогічним колективом змістовно організовується цікаве й корисне дозвілля школярів, які у майбутньому будуть уважними водіями, а, можливо, й службовцями Державтоінспекції! Молодці!

Северін В.М.

Заступник директора з виховної роботи.

P.S. ВДАІ Борівського РВГУ МВС України в Харківській області висловлює щиру подяку учасникам змагань і всім, хто допоміг в організації поїздки - начальнику відділу освіти Борівської РДА Леоніду Кулішу, директору Чернещинського НВК Тамарі Богомоловій, заступнику директора з виховної роботи Віті Северін, керівнику агрофірми СТОВ «Новий шлях» Олексію Гомону, голові ФГ «Вітал 6» Володимиру Рудиці.