Официально

Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2013 року

Харківська обласна державна адміністрація

                  Розпорядження

                                   11 квітня 2013 року м.Харків № 141

Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2013 року

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, ураховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення 95% лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Заборонити відвідування населенням хвойних лісів і в’їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки протягом 2013 року.

2. Районним державним адміністраціям, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу населення до хвойних лісів.

3. Районним державним адміністраціям, лісокористувачам області інформувати про вжиті заходи Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства, Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації щомісяця до 05 числа місяця, наступного за звітним.

4. Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства інформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 11 листопада 2013 року.

5. Районним державним адміністраціям, Головному управлінню МВС України в Харківській області, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, лісокористувачам забезпечити виконання розпорядження.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.А. Сапронова.

7. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Слобідський край».

М.М. ДОБКІН.

Голова обласної державної адміністрації.