Общество

Грими набатом, 45-й

Грими набатом, 45-й

boguslХХІ століття. Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День Перемоги, і ніколи не згасне па-м’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.
8 травня 2012 року в Богуславському сільському Будинку культури відбувся тематичний вечір  «ГРИМИ НАБАТОМ, 45-й», присвячений 67-й річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні. 
Вечір пам’яті полеглих у Великій Вітчизняній війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим. На святі були згадані  ветерани війни, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. З кожним роком все менше і менше залишається учасників тих подій, і всі ми щиро вдячні їм за те, що вони живуть серед нас – це Василь Архипович Гриценко, Віра Петрівна Півньова та Іван Мифодійович Пелих.
Ми і прийдешні покоління  у вічному боргу перед тими, кому й досі болять фронтові рани, хто в цехах і майстернях, на колгоспних ланах робив усе можливе, а часто й неможливе для фронту, для Перемоги; хто рятував поранених і виходжував їх, хто ростив дітей, назавжди залишившись солдатською вдовою. Ми щиро вдячні Вам за мир і спокій, за те, що є Україна і в ній є ми. Низький уклін Вам, ветерани! Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, добра і щастя, родинного благополуччя.
Зі святковим вітанням перед присутніми виступив Богуславський сільський голова В.С.Мальченко. Святковий концерт пройшов на одному диханні. Всі виступи супроводжувалися бурхливими оплесками.
9 травня 2012 року зранку біля Братської могили села Богуславка лунали пісні і марші воєнних років у виконанні духового оркестру Богуславського СБК під керівництвом Ю.Ісаєва. О 8.30 годині  почали сходитися односельці, ветерани Великої Вітчизняної війни, гості села,  святковою ходою до Братської могили з повітряними кульками та квітами крокували учні та вчителі Богуславської ЗОШ. О 9 годині розпочався мітинг – реквієм «НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ. НА ПОПІЛ НІХТО НЕ ЗГОРІВ…», присвячений 67-й річниці Перемоги. Всіх ветеранів, богуславців і гостей села привітав сільський голова В.С.Мальченко. До Братської могили були покладені вінки й квіти. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Після мітингу на всіх чекала польова каша, ветеранів запросили на  святковий вогник.
 Велику подяку виконком Богуславської сільської ради висловлює спонсорам, які допомогли матеріально у проведенні свята. 

Ірина Грицун, директор Богуславського СБК.