Официально

29 квітня 2013 року відбулася ХХХІІ сесія районної ради VІ скликання

Із сесії  районної ради (квітень 2013)

29 квітня  2013  року відбулася ХХХІІ сесія районної ради VІ скликання.

Першими питаннями на порядок денний були винесені звіти голови ра-йонної ради про його діяльність у 2012 році та голови райдержадміністрації за 2012 рік з питань виконання бюджету, Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Борівського району, рішень ради із зазначених питань та делегованих районною радою повноважень. Заслухавши звіти, депутати прийняли їх до відома.

Сесія районної ради затвердила Програму економічного і соціального розвитку Борівського ра-йону на 2013 рік, зміни та доповнення до Програми зайнятості населення Борівського району на 2012-2013 роки, до Комплексної  Програми розвитку  гуманітарної сфери Борівського району  на  2009-2013 роки, до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ  скликання від 26 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік”. Підтримали депутати й рішення про актуалізацію Схеми планування території Борівського району Харківської області.

Департаменту  фінансів Харківської  обласної  державної адміністрації надано згоду на   проведення   централізованих  розрахунків по погашенню заборгованості з різниці  в тарифах на теплову  енергію, послуги з централізованого водопостачання та   водовідведення, які  надаються  населенню комунальними підприємствами Борівського району.

        Рішенням сесії затверджено  технічну документацію  з нормативної   грошової  оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ПП „ЗОЛОТА НИВА 1” для    обслуговування нежитлових будівель.

Борівській центральній районній лікарні надали дозвіл на списання автомобіля  ГАЗ  5204, державний номер  1289 ХАТ,  що  перебуває у спільній власності територіальних громад  сіл,  селища  району, Борівському комунальному підприємству теплових мереж і відділу освіти Борівської районної державної адмі-ністрації - на списання основних засобів.

       Затверджено перелік платних послуг, що надаються комунальною установою „Борівський районний трудовий архів” Борівської районної ради Харківської області, та  ціни на них.

       Для дітей та молоді  заснували районний конкурс „Яким я бачу місцеве самоврядування”.