Общество

Нехай ніколи не повернеться війна

Нехай ніколи не повернеться війна

4ern1З кожним роком до меморіального комплексу в с. Чернещині все менше ветеранів приходить вшанувати пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні земляків. З війни не повернулися 160 чернещан, а скільки їх пішло з життя вже в мирний час! Та пам’ять про всіх учасників бойових дій, тиловиків, дітей війни  живе в серцях їхніх рідних, близьких, знайомих.

Не забувають про ветеранів  Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська та керівник агрофірми «Новий шлях» Олексій Гомон. Проблемами кожного з них вони опікуються не лише напередодні 9 Травня, протягом всього року, але в День Перемоги приділяють особливу увагу всім свідкам воєнних подій.

Так і цього року Світлана Вразовська, голова Чернещинської ветеранської організації Раїса Гунько і представник агрофірми «Новий шлях» привітали всіх тиловиків, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та вдову загиблого на фронті квітами, листівками та подарунками. Агрофірма «Новий шлях» надала фінансову допомогу кожному ветерану.

4ern2Повагу до учасників війни  під час урочисто-траурного мітингу  висловлювали  маленькі мешканці Чернещинської сільради – учні та вихованці Чернещинського НВК. Зі світлим святом Перемоги всіх присутніх на мітингу привітали Чернещинський сільський голова Світлана Вразовська, керівник агрофірми «Новий шлях» Олексій Гомон, ветеран Великої Вітчизняної війни Забийворота І.І., учасники автопробігу Сергій Федченко та Олександр Лисенко.  Отець Афанасій за померлими ветеранами відслужив панахиду, а жителі села, вшановуючи па-м’ять земляків, поклали квіти й вінки до меморіального комплексу та до Братської могили на кладовищі с. Чернещини.

Як і кожного року, згадати сумні події воєнних років, друзів, рідних, знайомих діти війни, тиловики і учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни зібралися за святковими столами. Разом із працівником районного Будинку культури Валентиною Невмирич присутні співали улюблені фронтові пісні, пригадуючи своє дитинство, юність. У думках кожного було одне бажання: нехай ніколи не повернеться на нашу землю війна!

Жителі Чернещинської сільської ради щиро дякують за організацію та проведення святкування Дня Перемоги керівнику агрофірми «Новий шлях» Олексію Гомону, Чернещинському сільському голові Світлані Вразовській і всім працівникам сільської ради.  

Тетяна ГУНЬКО.

 

 Народная мудрость утверждает, что к зиме нужно готовиться летом. А наибольшая проблема для многих в холодную пору - отопление. С каждым годом плата за газ растет и нужно искать выход. Последние разработки и европейский опыт помогут экономить и нам, используя твердотопливные котлы: высокий КПД, дешевые источники топлива, автоматическая регуляция.