Поздравления

20 травня – професійне свято банківських працівників і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

20 травня – професійне свято банківських працівників і Всеукраїнський день   працівників культури та майстрів народного мистецтва

 troyandyШановні працівники банківських установ Борівщини!

Сердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня банківських працівників. Його відзначення на державному рівні підкреслює надзвичайно  важливу роль банківської системи, значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

 

У цей день прийміть наші сердечні  побажання подальших успіхів, розвитку і процвітання вашої справи, творчих сил та наснаги.

Бажаємо вам міцного здоров’я,  щастя, миру та злагоди, стабільного розвитку банківської сфери та втілення усіх ваших намірів у життя.

Микола КРАВЦОВ. Голова районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

Шановні друзі! Від усієї душі вітаємо вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Місія подвижників національного відродження, яку з гідністю виконують працівники культури, слугує благородній справі - задоволенню культурних потреб суспільства, збагачує духовний потенціал співвітчизників.

Ваша самодіяльна творчість допомагає у повсякденному житті, радує, підвищує настрій людей у святкові дні.

Переконані, що в своїй роботі ви докладете усіх зусиль, аби і в подальшому розквітала культурна сфера Борівщини, щоб нас оточувала духовна краса, добро та злагода.

Творчих вам успіхів, щастя і натхнення!

Микола КРАВЦОВ. Голова районної державної адміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

 

 

 Business Communication Group (Киев) – это уникальное рекламное агентство, которое обеспечит полный цикл продвижения Вашего нового бренда или имиджа: от разработки идеи до воплощения в жизнь. Брендирование осуществляется не только с помощью идей, но и через изготовление особых подарков, нанесение логотипа на аксессуары или обычные вещи. Вы легко можете заказать брендирование сувениров, чтобы по особому отметить корпоратив или достичь победы в рекламной гонке.