Образование

Прощальний вальс у Підлиманській школі

Прощальний вальс у Підлиманській школі

vip212 травня 13 одинадцятикласників прощалися з Підлиманською школою. Одинадцять  років вона була їхньою другою домівкою, вчителі – друзями й порадниками. Як нелегко вирушати в доросле, невідоме життя, в якому  не буде  рідних вчителів, шкільних друзів! Хтось із випускників згадує свої перші сльози, коли не вдавалося гарно написати букви, хтось -  цікаві уроки, позакласні заходи, перше кохання. Всі ці спогади протягом усього життя зігріватимуть серце, і жоден із випускників не забуде дорогу до школи. Куди б не закинула доля, все одно  рідна школа, як  рідний дім, манитиме їх.

 

Свято для випускників школи відбувалося у сільському Будинку культури. Привітати вже колишніх школярів з пам’ятним днем  прибули гості: Підлиманський сільський голова Олександри Калінін,  головний лікар Борівської ЦРЛ, депутат районної ради  Любов Віннікова. На святі був присутній ще один депутат районної ради, керівник агрофірми «Новий шлях» Олексій Гомон. Але він завітав на свято не в ролі почесного гостя привітати  випускників - проводжав зі школи свого сина. Кожного року директор школи Юлія Шокало чекає на випускний з сумом,  але цього року він для неї був особливо хвилюючим – серед випускників був і її син. Не менше хвилювалися і сумували всі інші батьки: їхні діти так  швидко подорослішали! Здається, ще недавно вони вели їх за руку до першого класу, разом виводили букви, читали Буквар… Ось вони на фото – зовсім маленькі, безпорадні, а ось їхній перший урок, перша вчителька. З якою гор-дістю вони ходили до школи! Протягом шкільних років ставали  дружнішими, завзято боролися за перемогу під час шкільних та позашкільних заходів. Слайд-шоу з фотографіями  випускників від народження до останніх днів шкільного життя з цікавістю дивилися не тільки випускники та їхні рідні, а всі присутні на святі.

За щасливе дитинство, цікаве шкільне життя діти дякували батькам і вчителям віршами, піснями й квітами. Випускникам теж подарували  пісні й танок. Наостанок святкового концерту був  прощальний вальс випускників і яскравий феєрверк, під час якого  випускники загадали бажання. Тож нехай всі мрії здійсняться, світлого майбутнього, щасливої дороги, дорогі випускники!

Випускнику, сьогодні в життя

Ти йдеш зі шкільного порога,

Чекає тебе нелегка і складна

Життєва терниста дорога.

Вклонися доземно своїм вчителям,

Hе буде таких більше в тебе,

Бажаю лиш добрих зустрічати людей

І чистого, ясного неба.

Тетяна ГУНЬКО.