Образование

Військово-патріотична гра «Зірниця»

Військово-патріотична гра «Зірниця»

zirn8 травня учні з 14 шкіл району взяли участь у військово-патріотичній грі «Зірниця», яка проходила біля лісу на Одноребрівці. Судді у складі головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації Могильової Н.І., директора ДЮСШ Тертишного С.І., фельдшера Алещенко Ю.С. та начальника поста спостереження і зв’язку військової частини Сергія  Довженка оцінювали команди за такими видами змагань: одягання протигазу, вогнева підготовка, метання гранати, до-лікарська допомога, спортивні змагання, приготування кулішу, краща стінгазета.

 

Найсмачніший куліш приготували учні Борівської школи №1, кращу стінгазету виготовили школярі Першотравневої та Богуславської загальноосвітніх шкіл. Гарні знання з долікарської допомоги продемонстрували учасники змагань Борівської №1, Богуславської, Ізюмської та Піско-Радьківської шкіл. Кращі результати одягання протигазу були в учнів Гороховатської ЗОШ. У метанні гранати, вогневій підготовці першими були учні Першотравневої школи, вони ж і вибороли І місце в загальному заліку. ІІ місце посіла Ізюмська ЗОШ, ІІІ – Гороховатська ЗОШ.

Наївшись смачного ку-лішу, добре відпочивши на природі, ті, хто не зміг вибороти перемогу, з гарним настроєм поверталися додому, адже головне – не перемога, а участь у змаганнях.

Тетяна ГУНЬКО.