Образование

Ось і прийшла пора прощання

Ось і прийшла пора прощання

vip1Незвично рано цього року покинули школу випускники 11-х класів – 12 травня. Це майже на місяць раніше, ніж торік. Усього в нашому районі закінчили навчання 143 одинадцятикласника. На жаль, серед них небагато медалістів, але всі вони достойні своєї нагороди. Це  - Олексій Калінін, Ольга Рибалко (Борівська ЗОШ №1), Аліна Нікітенко (Гороховатська ЗОШ),   Юлія Терентьєва, Богдан Чуйко, Дар’я Шерстюк (Піско-Радьківська ЗОШ). Вони – гордість нашого району, надія на майбутнє. Сподіваємося, що й інші випускники будуть гідними синами й доньками своєї держави. 

 

Учні Борівської ЗОШ №1, як завжди, підготували дуже цікаву й насичену програму випускного вечора. Того дня зала районного Будинку культури не могла вмістити всіх бажаючих – люди навіть стояли. На це дійство завітали почесні гості – голова Борівської РДА Микола Кравцов, голова районної ради Євген  Жук, заступник голови РДА Ольга Суховій, завідувач Центром здорового способу життя ХАНО І.В.Волкова. Вони привітали всіх випускників, їхніх батьків та вчителів з цією хвилюючою подією та вручили золоті медалі Олексію Калініну та Ользі Рибалко. Приємно було спостерігати, як  багатьох учнів нагороджували  грамотами за високі досягнення у вивченні окремих предметів, вручали їм залікові книжки зі спортивних дисциплін. Це є свідченням того, що наші випускники дуже талановиті, активні, мають різнобічні інтереси. І за традицією, кожен випускник отримав «путівку в доросле життя» - атестат про середню освіту.  Було видно,  як хвилювалися одинадцятикласники, а разом з ними і їхні батьки. У багатьох дорослих на очах з’являлися непрохані сльози – діти виросли та вилетять з батьківського гнізда. А подорослішали вони непо-мітно…

 На сцені стояли витончені красою юнаки й дівчата. Милували око розкішні вечірні сукні та костюми випускників, їх уміння триматися перед глядачами. Багато цікавих художніх номерів вони підготували заздалегідь. Це й ніжні пісні, проникливі вірші, запальні танці. Зворушив танок випускників з учителями, які доклали дуже багато зусиль у виховання й навчання цих вже дорослих дітей. Цікавинкою сценарію було вшанування батьків медалістів – їх запросили на сцену, пов’язали стрічки з надписом «Супер – батьки», вручили букети квітів. Дійсно, цим людям ми завдячуємо тим, що вони виростили таких гідних дітей.  А ще  на екрані з’являлися зворушливі фотографії випускників,  зроблені не зараз, а багато років тому – коли вони були ще немовлятами чи тільки навчилися ходити. Але на фото були не тільки малюки,  а і їхні матусі. Лунала ніжна мелодія та слова подяки найдорожчим на світі людям – матерям. У залі запанувала повна тиша – настільки проникливим було це видовище.

Майже дві години поспіль тривав випускний у залі, а потім дійство продовжилося на площі перед Будинком культури. Тут більша кількість людей могла подивитися на розкішне вбрання випускників, а вони, в свою чергу, подарували присутнім красивий вальс, чудові пісні. Тамара Коломієць, Анна Степаненко, Ліля Максименко та Дарія Рудь зачаровували всіх чудовим співом. Вчорашні школярі не стримували емоцій – вони й сумували, й сміялися. Кульмінацією свята став казковий салют, під який у дівчат завмирало серце, а хлопці підкидали у повітря свого товариша. От і все…дитинство закінчилося, почалося доросле життя. Тож, сміливіше у добру путь!

Тетяна КОЛЕСНІК.

 

 Окончилась учеба, окончатся экзамены и вступительная кампания в вузы - наступит время долгожданного отдыха и нужно будет чем-то развлекаться. И тут многим ко вкусу придутся браузерные онлайн игры: масса удовольствия, общения и новых открытий всего лишь при наличии Интернета.