Авторское, Общество

Надія. Молодість. Талант

Надія. Молодість. ТалантСтало доброю традицією щороку навесні проводити відкриті Дельфійські ігри Слобожанщини «Надія. Молодість. Талант», цього року – вже вчетверте. Проходять вони на базі Харківського музичного училища ім. Лятошинського з метою пропаганди і широкої популяризації хорового співу, фортепіанного виконавства, залучення уваги до методів викладання історії, образотворчого мистецтва, класичного та естрадного вокалу, виявлення та підтримки обдарованої молоді, сприяння розкриттю творчої індивідуальності учасників, обміну досвідом роботи з проблем початкового професійного навчання. По кожній номінації конкурсної програми ігор (хорові колективи, учні класу фортепіано, читці та учні з образотворчого мистецтва) формується журі, до складу якого входять відомі діячі мистецтв і культури, викладачі вищих мистецьких навчальних закладів Харкова.

Дельфійські ігри дають дітям можливість розвиватися і показувати себе, від участі в них вони отримують досвід і величезне задоволення.

Цього року в іграх взяли участь близько 100 юних піаністів Харківщини і серед них – вихованка Борівської дитячої музичної школи Надія Ісаєва (викладач Рита Кочєва). До речі, Надя – найменша учасниця цього року.

Звичайно, дитячі музичні школи дають розвиватися дітям, та їм треба показувати себе і не завжди районного рівня достатньо. Діти повинні бачити, як інші їх однолітки вдосконалюються у тому чи іншому напрямку. Все-таки в боротьбі і змаганнях вони ростуть, бачать більш високий рівень і тягнуться до нього самі.

Маленька, але смілива дівчинка вийшла на сцену досить рішуче, тим паче, що її виступ був перший у ІІ акті конкурсної програми. Надя поділилася враженнями від поїздки до Харкова: «Мені так сподобалася велика сцена, великий прекрасний інструмент. Зал був наповнений такою позитивною енергією, такою радістю! Всього цього мені вистачило не на один день, та головне – участь у Дельфійських іграх, великий крок до самовдосконалення. Я чула інших прекрасних виконавців і мені теж хочеться досягти їх рівня майстерності».

Надійка Ісаєва зі своїм викладачем Ритою Кочевою щиро дякують депутату обласної ради Сергію Федченку за надану спонсорську допомогу у поїздці до Харкова.

Олена Колеснікова.