Авторское, Спорт

Кубок «Весна-2014»

Згідно річного плану проведення спортивно-масових заходів Борівської ДЮСШ, на спортивному майданчику з синтетичним покриттям відбулись районні змагання з міні-футболу серед команд юнаків середньої вікової групи вихованців Борівської ДЮСШ.

Мета змагань: пропаганда здорового способу життя, популяризація гри з міні-футболу, виявлення кращих команд та спортсменів-футболістів.

У змаганнях взяли участь 9 команд загальноосвітніх шкіл району: Борівська ЗОШ №1, Борівська ЗОШ №2, Гороховатська, Підлиманська, Піско-Радьківська, Вище-Солоненська, Ізюмська, Першотравнева ЗОШ та Чернещинський НВК.

Згідно жеребкування команди були розподілені на три підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання чемпіона.

Так, у фінальних іграх команда Першотравневої ЗОШ перемогла з рахунком 2:1 юнаків з Борівської ЗОШ №1, але програла команді Підлиманської ЗОШ з рахунком 0:3, а команда Борівської ЗОШ №1 перемогла з рахунком 3:0 юнаків Підлиманської ЗОШ.

У загальному підсумку за результатом кращої різниці забитих та пропущених м’ячів ІІІ місце посіла команда Першотравневої ЗОШ (тренер-викладач Лукомський С.П.), ІІ місце зайняла команда Підлиманської ЗОШ (тренер-викладач Симоненко К.В.), та звання чемпіонів районних змагань отримала команда Борівської ЗОШ №1 (тренер-викладач Грабар М.М.).

У цих змаганнях взяли участь 74 юнаки. Кращим гравцем турніру був визнаний Крєвошея Богдан, найкращим воротарем - Панченко Андрій, кращим бомбардиром – Джагарян Давід, всі вони вихованці тренера-викладача Грабаря М.М.

Одночасно на спортивній базі Борівської ДЮСШ у фізкультурно-оздоровчому комплексі проходили районні змагання з волейболу серед команд дівчат старшої вікової групи вихованців Борівської ДЮСШ.

У змаганнях взяли участь 8 команд загальноосвітніх шкіл району: Борівська ЗОШ №1, Шийківська, Дружелюбівська, Підлиманська, Піско-Радьківська, Ізюмська, Першотравнева ЗОШ та Чернещинський НВК.

Згідно жеребкування команди були розподілені на дві підгрупи, змагання в яких проходили за коловою системою. Команди, які посіли в підгрупах другі місця, проходили до півфіналу, а команди, які зайняли перші місця, змагалися у фінальних іграх.

Так, у півфіналі команда з Борівської ЗОШ №1(тренер-викладач Мизюк В.А.) перемогла дівчаток з Дружелюбівської ЗОШ (тренер-викладач Максименко В.Є.) з рахунком 2:0 та посіла ІІІ місце. А у фінальних змаганнях команда Піско-Радьківської ЗОШ (тренер-викладач Голик В.О.) програла дівчаткам з Шийківської ЗОШ з рахунком 0:2 та зайняла ІІ місце. Звання чемпіонів районних змагань з волейболу здобула команда Шийківської ЗОШ (вчитель фізичної культури Присухін С.В.).

У цих змаганнях взяли участь 66 дівчаток. Всі команди-переможці були нагороджені Грамотами від адміністрації Борівської ДЮСШ.

Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Юрій Гамора, головний суддя змагань.

Василь Дуран, заступник головного судді.