Официально

Укладено угоду про співпрацю між районами різних держав

Укладено угоду про співпрацю між районами

dogovir12 1Ще років 20 тому керівники Борівського і Волоконівського районів (Бєлгородська область) плідно співпрацювали. Борівчани їздили в Росію на спортивні змагання, керівники районів обмінювалися досвідом. Потім зв’язок між районами був утрачений.

 

dogovir12 2 У цьому році голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов і голова районної ради Євген Жук  вирішили відновити давню дружбу між районами. На початку травня вони побували у смт. Волоконівці з робочою поїздкою і  підписали з головою Адміністрації муніципального району «Волоконівський район» Бєлгородської області Сергієм Бикетовим та головою Муніципальної ради Олексієм Мірошником  Угоду про співпрацю в економічній, соціальній, культурній і освітянській сферах.

dogovir12 3За запрошенням Сергія Бикетова і Олексія Мірошника голова районної ради Євген Жук узяв участь в урочистих заходах, присвячених Дню Великої Перемоги, які проходили на Волоконівщині. На святі також були присутні делегації Великобурлуцького і Вовчанського районів Харківської області. В червні керівники Волоконівського району пообіцяли відвідати з робочою поїздкою Борівський район.

Тетяна ГУНЬКО. 

 

 Наступила теплая пора, жара докучает - хочется чего-то холодненького. На помощь приходит как мороженое, так и охлажденные напитки с холодильника. Но если случилась беда и он поломался, то обращайтесь в компанию, которая сделает ремонт холодильников bosch с гарантией на целый год.