Общество

День Великої Перемоги. 9 травня 2012 р.

День Великої Перемоги

090520129 травня з самого ранку люди з квітами та вінками поспішали шикуватися в колону біля пам`ятника Героям Радянського Союзу Василю Коліснику та Єгору Шутьку, щоб пройти урочистою ходою по центральній вулиці селища, вшанувати пам`ять людей, яким  за-вдячуємо мирним небом і яскравим сонцем над головами.

 

Зазвучали перші акорди пісні «День Перемоги» у виконанні духового оркестру, і серця людей наповнилися неймовірною радістю й гордістю за наших ветеранів, яким вдалося вибороти перемогу в далекому 1945 році. Голова Борівської районної державної адміністрації Микола Кравцов і заступник голови районної ради Анатолій Васильєв, працівники селищної ради поклали вінки та квіти нашим Героям-землякам, пам`ять Василя Колісника та Єгора Шутька вшанували хвилиною мовчання.

Урочисту колону, яка прямувала до братської могили,  зустрічали з квітами, прапорцями та різнокольоровими кульками  школярі. Біля братської могили відбувся мітинг, під час якого борівчани й гості селища вшанували загиблих у роки Великої Вітчизняної війни солдатів і вклонилися живим ветеранам. Виступаючі на мітингу (голова Борівської райдержадміністрації Микола Кравцов і учасник бойових дій ВВв Олексій Алещенко) розповідали про події воєнних років, про те, якою страшною ціною нашим землякам вдалося звільнити від окупації Борівщину, Харківщину, як нелегко доводилося кожному солдату захищати свою Батьківщину від ворогів.

Щоб молоде покоління пам`ятало подвиг, здійснений заради мирного життя, учасник бойових дій ВВв Олексій Алещенко вручив представнику молоді – депутату Харківської обласної ради Сергію Федченку - символ Перемоги – прапор, з ним Сергій і його друзі здійснили автопробіг по Борівському району, покладаючи до пам“ятників солдатам квіти та вінки.

Після мітингу всі із задоволенням смакували польовою кашею і слухали концерт, присвячений Дню Великої Перемоги. Улюблені фронтові пісні зігрівали ветеранам душу, нагадували про молодість, всі інші присутні дивилися й слухали концерт із глибоким хвилюванням, уявляючи страшні картини війни й радісні – Перемоги.

Увечері, за традицією, відбувся факельний хід до братської могили –  так молодь висловлює повагу до ветеранів і клянеться, що про їхній подвиг ніхто не забуде. Під кінець святкування  яс-кравий феєрверк освітив небо над Боровою, і на серці кожної людини було так само яскраво, радісно від того, що живемо на мирній землі, що наші діти ростуть у вільній країні. Ми, наші діти, онуки, правнуки пам“ятатимуть завжди про тих, хто подарував нам мирне життя.

Тетяна ГУНЬКО.

 

 Запланировали перепланировку офича, квартиры или дома? Хотите изменить интерьер или утеплить помещение? Много вопросов, но не знаете как поступить правильно? Тогда задайте вопрос менеджеру компании "Индекс" по ремонту или отделке помещения - профессионалы раскажуть как решить любые проблемы.