Общество

Цей чудовий день надовго в серці збережіть

Цей  чудовий  день  надовго в  серці  збережіть

chudden1Ось, нарешті, настало справжнє тепло, яке подарувало нам надзвичайну красу квітучих дерев, квітів. Радує око розкішна зелень молодого листячка, трави. Наш район теж причепурився – люди до-клали багато зусиль, щоб зробити чистими подвір`я, вулиці, парки. У такій красі відзначати весняний цикл свят особливо приємно. Варто лише на мить зупинитися, кинути оком навколо, щоб побачити, як гарно навкруги! На вулицях Борової розвісили святкові прапори, плакати. Усе в передчутті чудових подій.

Традиційно, у перший день травня ми відзначаємо улюблене з дитинства свято весни і праці. Пригадується, як ми завжди його чекали – батьки нам купували різнокольорові повітряні кульки, ми брали їх із собою та ще й букети квітів і йшли на парад. Серце радісно тріпотіло, всі перехожі посміхалися один одному, люди гуртом скандували : «Ура!»… Іноді відчуваєш деяку ностальгію за тією згуртованістю, загальним духом піднесення. До речі, День міжнародної солідарності трудящих зараз відзначається у 142 країнах.

chudden2Хоча і немає нині у нас 1 травня демонстрацій трудящих, свято проходить не менш урочисто. На центральній площі селища відбулося основне дійство. Під звуки фанфар ведучі  Максим Бондар, Наталія Омельченко, Анастасія Судакова і Влад Давидов привітали всіх із прекрасним Днем весни і праці, яке символізує прихід весни і пробудження природи, а разом із тим, і сподівання на процвітання і благополуччя нашої рідної країни. Через кілька хвилин розпочався чудовий концерт, який приготували діти – вихованці Дитячої музичної школи, БДЮТ, танцювальних колективів. Щоразу, милуючись виступами юних артистів, радієш тому, що у нас дуже багато талановитих дітей. Юні виконавці Аліна Афоніна, Софія Старикова, Валерія Величко, Валерія Бондаренко, Даша Алещенко, Вероніка Мостова, Мирослава Сенюк, Даша Козакова, Олена Кам“янська, Настя Судакова, Анна Судакова, Маша Руденко, Юлія Волкова, Катя Радченко подарували всім слухачам свої чудові пісні, які вони виконували і соло, і дуетами, і навіть ансамблями. Зі сцени лунали не лише прекрасні пісні, а й чудова танцювальна музика, під яку діти дарували святковий настрій мовою танців. Бальний колектив «Овація» вражав неперевершеною красою рухів, різнобарв“ям та вишуканістю костюмів.

chudden3 chudden4

chudden5Слухаючи і спостерігаючи за виступами юних артистів на сцені, розумієш, скільки праці доклали ці діти, щоб подарувати нам свято. Але і їхні наставники – педагоги та керівники гуртків - працювали не менше, адже талант дітей треба розвивати щоденно. Велика подяка також і батькам маленьких дарувань – вони виготовляють красиві костюми, піклуються та переживають за своїх дітей. Разом із батьками біля сцени хвилювалися братики й сестрички наших артистів. Кумедним був імпровізований танок малят-дошкільнят, які зайшли за огороджувальну стрічку і почали танцювати із повітряними кульками, а це означає, що свято було, дійсно, веселим та радісним.

Тетяна КОЛЕСНІК.