Авторское, Общество

ЩО ХВИЛЮЄ ЖИТЕЛІВ ПІСОК-РАДЬКІВСЬКИХ

Голова Борівської райдержадміністрації Віталій Кіян провів виїзний прийом громадян у Пісках-Радьківських. Від імені жителів села, які мешкають за залізницею, до керівника району звернулась сільський голова Віра Соловйова. Вона розповіла, що вже є практично вся документація для реалізації подальшої газифікації населеного пункту. Вартість проекту в межах 5 мільйонів гривень. Тому реалізувати його можна лише за рахунок інвестицій та включення в програму соціально-економічного розвитку. Прохання до голови РДА – сприяти цьому.

Завідуюча дитсадком Валентина Шерстюк та Тетяна Гармаш прийшли на прийом з проханням допомогти у встановленні бойлера у приміщенні, де перебуває старша група. Для цього потрібно 2 тис. грн.

Паспортист Ольга Савченко від імені жителів села запропонувала змінити графік роботи паспортного столу при Борівському РВ УМВС України у Харківській області. Він дуже незручний для людей.

Віталій Чуйко схви-льований забудовою ландшафтного парку на березі Червонооскільської водойми. Але, як пояснила сільський голова Віра Соловйова, це питання не в її компетенції, оскільки забудова ведеться за межами села, а дозволи видавали інстанції обласного рівня. Голова РДА виїхав на місце будівництва і особисто переконався в його масштабах. Досконале вивчення цього питання потребує часу, адже в районі жодних рішень щодо забудови ландшафтного парку не приймалось.

Володимир Козиренко звернувся з проханням засипати щебенем провулки та вулиці, де немає твердого покриття, бо там в негоду ні пройти, ні проїхати.

Секретар сільради Віра Шаповалова, враховуючи скарги та побажання багатьох жителів села, запропонувала вирішити питання з роботою амбулаторії сімейного лікаря у вихідні. Справа в тому, що денний стаціонар по суботах і неділях не працює. Перерву під час лікування робити не можна, а зробити уколи чи поставити крапельниці ніде.

Всі питання та пропозиції, з якими звернулися до голови РДА Віталія Кіяна жителі Пісок-Радьківських, взяті на контроль і в міру можливості будуть вирішені.

Любов МУХІНА.