Поздравления

Шановні борівчани, дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, працівники тилу, діти війни !

Від усього серця вітаємо вас з 69-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, хто пройшов крізь вогонь і пекло та низько вклоняємося і віддаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та своєю ратною працею піднімали країну з руїн у повоєнні роки і будували нове життя для своїх нащадків.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за ваш безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку ще не знало людство.

Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, що ви виявили в боях за рідну землю.

З нагоди свята бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою в цей святковий і радісний для всіх нас день, добробуту, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!

Хай живе в віках слава солдата-переможця! Хай мир і спокій панують на нашій землі! Хай наша рідна Україна залишається єдиною і неподільною державою!

Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я Вітчизни та миру!

Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою,

Віталій КІЯН. Голова Борівської РДА.

Євген ЖУК. Голова Борівської районної ради