Авторское, Общество

ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ МУЛЬТФІЛЬМІВ

mylt1Великий святковий концерт подарували  борівчанам на 1 травня юні вихованці  районного Будинку культури, Будинку дитячої і юнацької творчості та музичної школи.А перед його початком присутніх щиро привітали голова Борівської РДА Віталій Кіян та голова ра-йонної ради Євген Жук.

Вони  побажали всім щастя, благополуччя, доброго здоров`я, а також запевнили, що зроблять все можливе для збереження в районі миру, стабільності  та спокою.

 

mylt2Потім почалася справжня подорож  країною мультфільмів.  Перед глядачами   у казкових костюмах один за одним з`являлися Буратіно,  Червона Шапочка, Маша та Ведмідь, Антошка… Їхні веслі пісні, запальні танці  піднімали настрій, викликали хвилю оплесків.

Виступали дітки різних вікових категорій: від дошкільнят до старшого шкільного віку, але майстерність всі демонстрували досить високу.

На закінчення скажу, що учасників концерту було дуже багато, всі заслуговують особливої похвали і вдячності. Поди-віться на їхні фото, гор-діться юною зміною. Це справжні артисти!..

Любов МУХІНА.