Поздравления

Дорогі наші ветерани, дорогі земляки!

Вітаю вас із Днем Перемоги!

Народ живе, поки жива його пам’ять. Рік за роком віддаляють нас від переможного салюту. Але це свято непідвладне часу – пам’ять про нього передається з покоління в покоління. Адже у нашій країні, напевне, немає жодної сім’ї, яка б не відчула на собі наслідки Великої Вітчизняної війни.

Ми у вічному боргу перед тими, хто звільнив нашу землю, перед тими, кого і зараз тривожать бойові рани, хто на заводах, фабриках і колгоспних полях робив усе можливе для фронту, для Перемоги. І ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих, низько вклоняємося тим, хто наближав очікувану Перемогу, приніс мир на нашу землю.

Шановні ветерани! Через неймовірні випробування, через втрати друзів і рідних ви з величчю людської гідності пройшли тяжкими дорогами тієї кривавої війни. Ви відстояли честь і гідність, свободу й незалежність Вітчизни. Ми пишаємося вашими бойовими та ратними подвигами. Нам є на кого рівнятися, особливо зараз, коли час вимагає мудрості, людяності, віри і надії.

У цей світлий день бажаю вам і вашим близьким щастя, добра, благополуччя, міцного здоров’я, довгих років і мирного неба!

З повагою, Сергій Чернов.Голова Харківської обласної ради.