Поздравления

Шановні борівчани, дорогі ветерани, працівники тилу, діти війни! 2013

Шановні борівчани, дорогі ветерани, працівники тилу, діти війни!

9 ТРАВНЯВсе віддаленішими в історичному вимірі стають буремні роки Великої Вітчизняної війни. Цими днями ми відзначаємо вже  68-у річницю Перемоги над фашистськими загарбниками. Та з кожним роком усе вагомішим є значення цієї Великої Перемоги і подвигу наших дідів-прадідів, які, не шкодуючи свого життя, стали на захист рідної землі. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану ветеранам, які  відстояли Вітчизну від фашистського супостата і потім своєю ратною працею піднімали країну з руїн, будували життя для своїх нащадків, аби діти жили в мирі на вільній землі.

          Дорогі ветерани! Ваші мудрі поради, підкріплені життєвим досвідом, сила і стійкість духу, мужність і відданість рідній землі завжди були і залишаються на-дійним орієнтиром для молодого покоління, яке зараз розбудовує незалежну державу. Ваш приклад надихає нас на нові звершення в ім’я розквіту України.

           Від усього серця вітаємо усіх борівчан та вас, дорогі наші ветерани, з Днем Перемоги і бажаємо усім міцного здоров’я, сімейного благополуччя і тепла сердець рідних вам людей.

           Хай завжди над Україною та нашою рідною Борівщиною буде мирне небо!  Зі святом вас, дорогі земляки!

З повагою,

Микола КРАВЦОВ.

Голова Борівської райдержадміністрації.

Євген ЖУК.

Голова районної ради.

З Днем Великої Перемоги, дорогі земляки!

 Шістдесят вісім років тому сталася подія, що визначила долі людства на багато років уперед. Нинішня Європа своїм процвітанням зобов’язана, в першу чергу, радянським воїнам, які принесли визволення від нацизму в його найстрашнішому прояві.

            Але особливо дорогий День Великої Перемоги для тих, хто випробував на собі всі жахи війни, хто наближав його, жертвуючи кров’ю і життям, хто передав новим поколінням відновлену країну і мирне життя.

            Сердечно вітаю із всенародним святом. Ми завжди будемо пам’ятати, кому зобов’язані життям і свободою.

Михайло Добкін.

Голова Харківської обласної державної адміністрації.             

Шановні друзі!

Щиросердно вітаю зі священною для всіх нас датою – 9 Травня, Днем Перемоги!

Цього світлого та водночас скорботного дня ми повинні прийти до пам’ятників та обелісків, що зберігають відлуння минулої війни, щоб помовчати, подумати і пом’янути тих, хто пішов у вічність. Повинні привітати всіх учасників Великої Вітчизняної, яким потрібна  наша увага та підтримка кожного дня, а не тільки у свята.

            Шановні ветерани, дорогі наші батьки і матері! Ми були й назавжди залишаємося в неоплатному боргу перед вами. Доземний уклін та синівське спасибі вам за подаровану Велику Перемогу, за можливість спокійно жити, працювати, ростити дітей та онуків у мирній, вільній країні. Ваш подвиг безсмертний, і пам’ятати про нього будуть завжди, поки існуватиме наша  цивілізація. Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, спокійного довголіття, сімейного затишку та тепла.  Нехай береже вас Господь, оточують шана, повага та піклування ваших близьких, суспільства і держави.

Вічна слава всім нині живим героям Великої Вітчизняної війни. Вічна світла пам’ять полеглим героям!

            Зі святом вас, дорогі товариші, з Днем Великої Перемоги!

З повагою,

 Віктор ОСТАПЧУК.

Народний депутат України.

Щиро вітаю ветеранів, харків’ян та жителів області зі священним Днем Перемоги нашого народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років!

Дорогі ветерани, від імені депутатського корпусу Харківської обласної ради прийміть слова синівської вдячності та земний уклін за ваші ратні та трудові подвиги, незламну волю, патріотизм та щиру любов до рідної землі. Ваша Велика Перемога подарувала нам усім можливість жити під мирним небом, виховувати дітей та працювати в ім’я майбутнього.

Пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави, страшну війну, її героїв назавжди залишиться священною. Ця пам’ять - основа  для виховання молоді на прикладі істинного патріотизму та людської гідності.

Бажаю усім нам миру, добробуту та взаємоповаги. Нехай квітне наша рідна Слобожанщина, а День Перемоги завжди нагадує нам про мужність і єдність нашого народу. Зі святом!

Сергій ЧЕРНОВ. Голова Харківської обласної ради.