Поздравления

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, члени товариства Червоного Хреста, волонтери, спонсори- благодійники!

8 травня - день міжнародного Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. В ці весняні дні пробуджується не лише природа, а й найкращі людські почуття - людяність, милосердя, любов до ближніх. І, мабуть, невипадково, що професійне свято всіх, хто пов’язав свою долю із найгуманнішою в світі громадською організацією, - Всесвітній день Червоного Хреста - припадає саме на ці погожі травневі дні. І свято це збіглося в часі з ще одним, найважливішим для українського суспільства - Днем Перемоги.

Вони пов’язані між собою, бо десятки тисяч сестер милосердя Червоного Хреста під час Другої світової війни рятували солдатів на кривавих фронтах війни, ризикуючи при цьому своїм життям. Товариство Червоного Хреста взагалі виступає за мирне врегулювання всіх міжнародних питань, а також проти торгівлі зброєю.
А в сучасний неспокійний час волонтери Червоного Хреста не задають питання про те, яку по-літичну силу ви підтримуєте, яке віросповідання ви розділяєте, якої ви раси чи національності. Вони не роблять розмежувань, а надають першу долікарняну допомогу всім, хто в силу обставин отримав певні травми в протистоянні. Ці люди роблять наш світ кращим, милосерднішим і добрішим.

Червоний Хрест, як номінант трьох Нобелівських премій миру, звертається до всіх: кожним своїм кроком підтримаємо і збережемо мир!

Дозвольте мені від усієї душі подякувати і щиро привітати всіх, хто пройшов життєву школу, з Днем Перемоги, насамперед почесних підопічних Товариства - ветеранів Великої Вітчизняної війни. Всім міцного здоров‘я і миру!

Антоніна Щербак. Голова РО ТЧХУ.