Общество

З повагою до полеглих воїнів, з турботою про дітей 2013

З повагою до полеглих воїнів, з турботою про дітей

dovk1У нашого народу є хороша традиція - напередодні Великодня, Радуниці та Дня Великої Перемоги приводити в ідеальний порядок своє житло, свою вулицю, рідне селище чи село,  меморіальні місця. Не випадково у квітні-травні проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», а в третю суботу квітня - День довкілля.

У рамках цих акцій народним депутатом України, президентом громадської спілки «Со-ціальній Рух Поваги» Віктором Остапчуком був ініційований цілий ряд заходів, у тому числі - висадка дерев у містах та селах 177-го територіального виборчого округу.

За допомогою Віктора Остапчука було придбано півтори тисячі саджанців. Липа, дуб, горобина, береза, модрина, сосна і ялина - традиційні й рідні для Слобожанщини породи дерев стануть окрасою  нашої малої батьківщини, зміцнять її «зелені легені».
  У День довкілля, який цього року святкували 20 квітня, молоді деревця  прикрасили парк Борової. Герой  України Віктор Остапчук, Герой України Анатолій Криворучко, голова Борівської райдержадміністрації Микола Кравцов, його заступник Сергій Шутько, голова районної ради Євген Жук, селищний голова Олександр Тертишний, депутат обласної ради Сергій Кадацький, голова Борівської райспоживспілки Олександр Дуднік, колишні керівники району Іван Бондаренко, Віктор Чуйко, Анатолій Гомон, Микола Рибалко посадили дерева неподалік від Братської могили: щоб ушанувати пам’ять воїнів, які полягли в боях, захищаючи нашу землю. А ще висаджені дерева  - символ чоловічої дружби, яка з роками не втратила міцності. Дружня, тепла атмосфера, взаємодопомога  панувала під час посадки дерев. Чоловіки ділилися спогадами, згадували часи, коли селище, район відбудовувалися.

Приємно, що зробити селище зеленим і красивим прагнуть не тільки нинішні керівники району, а й люди, які вже давно знаходяться на заслуженому відпочинку.

dovk2 Того дня в Боровій відбулася ще одна приємна подія - на провулку Миру за ініціативи голови райдержадміністрації Миколи Кравцова та за підтримки народного депутата України Віктора Остапчука встановили дитячий ігровий майданчик з гойдалками й пісочницею. Дітвора одразу ж заповнила майданчик і почала випробовувати гойдалки на міцність. Віктор Миколайович, Микола Олексійович завітали подивитися в радісні очі малят і їхніх мам, пригостити дітвору солодощами.

Мами й діти  щиро дякували за встановлений майданчик, за подаровану можливість проводити вільний час у безпечному й пристосованому для ігор місці.

Лілія ПАВЛЕНКО.

Тетяна ГУНЬКО.