Образование

Прощавай, букварику! (Вісті з Богуславської школи)

Прощавай, букварику!

bukСвято Букваря... Здається, тільки вчора наші першокласники прийшли до школи на перший дзвінок, а вже закінчують 1 клас.  За цей невеличкий проміжок часу наші діти вивчили букви, стали самі читати казки, що слухали від своїх батьків на ніч. І ось довгождана мить — «Свято прощання з Букварем”. Воно й радісне, і трішки сумне. Перша книга — Буквар — дала початок, відкрила дорогу до Країни знань. Свято пройшло на одному диханні, ніби побували в родинному колі.
Організатор шоу першокласників – Куриленко Наталія Леонідівна, людина творча, відповідальна, талановита. Свято перетворилося на велике мистецьке видовище учнів початкової  Богуславської ЗОШ.

 

Класний керівник Наталія Леонідівна створила атмосферу фестивалю, шоу піднесеного настрою, радості від прочитання першої книги — Букваря. Мета виховного  заходу -  розвивати інтерес до читання книг, творчі здібності дітей, виразне усне мовлення, пам’ять; виховувати любов до книги, до української мови; переконувати, що добросовісне навчання в школі допоможе досягти успіху в житті та залучення батьків до співучасті в проведенні свята. Діти з великим задоволенням готувалися до свята. Вчили вірші, пісні, ролі казкових героїв. На свято завітали Баба Яга зі своїм Ягликом, Червона Шапочка, Сороки-білобокі, Кішечка, Незнайко, Буратіно та Мальвіна, Букварик та Читанка. А якими віртуозними були танці учнів 1,4 класів (керівники Зарудна О.С., Самойлова Ю.М.). та веселі й жартівливі пісні (муз.керівник Степанов О.І.)!

Свято пройшло весело, яскраво та кольорово!                                                                        Н.В.Тугай.

 Заступник директора з виховної роботи Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

 

Кто-то только оканчивает первый класс, а кому-то надо защищать диплом. Кому-то учеба дается легко, а кому-то нужно и дополнительная помощь. Сервис kursovik.com.ua, активно работающий с 2000 года, поможет в успешной сдаче рефератов, курсовых, дипломных, различных квалификационных и практических работ. Сотрудники kursovik.com.ua с каждым годом все профессиональнее и в кратчайшие сроки выполняют рефераты на заказ для любых вузов Украины, а также для стран ближнего и дальнего зарубежья.