Общество

Доброта — це краса душі людської

Доброта - це краса душі людської

dobrota1Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розра­дити в горі й біді — це в характері українського народу. Яскраві приклади самопожертви в ім’я іншої людини сьогодні - не рідкість. Але досить часто ми зустрічаємо на життєвому шляху байдужість і жорстокість - страшні моральні хвороби сучасності.

На долю кожної людини випадають складні випробування, добре, якщо поруч є люди, які здатні розділити горе і радість, підтримати у важкі моменти життя. Та  іноді люди опиняються зі своєю бідою сам на сам. Катерині Митрофанівні Давигорі з с. Гороховатка терміново були потрібні гроші на лікування сина. Жінка вирішила звернутися з проханням про допомогу до народного депутата України Віктора Остапчука. Віктор Миколайович запевнив, що надасть допомогу, але жінка навіть і не сподівалася, що її прохання буде виконано так швидко.

-           Я не знала, до кого мені звернутися за допомогою. Поїхала в Борову на прийом до Віктора Остапчука, - розповідає Катерина Митрофанівна. -  Він підтримав мене, сказав, що незабаром я отримаю гроші. І ось через кілька днів після прийому мені подзвонили з Борівської районної державної адміністрації і запросили на зустріч із помічниками народного депутата України Віктора Остапчука.

dobrota2Жінка не могла втриматися від сліз, щиро дякувала Віктору Миколайовичу і його помічникам, голові  РДА М.О. Кравцову,  його заступнику О.М. Суховій, бажала, щоб горе завжди оминало їхні оселі. Розчулилася під час зустрічі й Ольга Михайлівна Шутько з смт. Борова. Вона теж зверталася до Віктора Миколайовича на прийомі громадян із проханням про надання їй матеріальної допомоги на лікування. І теж отримала  потрібні кошти. Не залишається осторонь проблем і людської біди і голова Борівської РДА Микола Кравцов - Ольга Михайлівна отримала допомогу і від нього.

Директору Будинку дитячої та юнацької творчості Ірині Бужор Віктор Миколайович надав матеріальну допомогу на організацію поїздки вихованців на фестиваль брейк-дансу, який відбудеться в Ялті.

Щирі слова подяки, побажання здоров’я, сімейного благополуччя, успіху в роботі   жінки адресували  Віктору Остапчуку, першому заступнику начальника Південної залізниці Сергію Павлову, який вручив конверти з матеріальною допомогою від народного депутата України, Миколі Кравцову, Ользі Суховій. 

Віктор Остапчук простягнув руку допомоги людям, яких бачив уперше в своєму житті. Не кожен здатен робити такі вчинки. І справа не в тому,  яку посаду обіймає людина, яку заробітну плату отримує.  Головне - бажання допомагати. Є безліч випадків, коли по кілька гривень з усієї країни збирають  хворим на дорогі операції або реабілітацію.

Не всі вірили, що Віктор Миколайович після обрання його народним депутатом не забуде про Борівщину.  Та вже за період передвиборчої кампанії він зі своїми помічниками зробив для нашого району стільки, скільки жоден народний депутат не зробив за весь термін перебування у Верховній Раді. Це не була піар-кампанія. Він просто так звик жити - допомагати, підтримувати, дарувати радість людям.

Яким щастям світилися очі юних спортсменів, коли вони брали участь у регіональних змаганнях, організованих за ініціативи й при підтримці Віктора Остапчука!

Мимоволі посміхаюся, коли проходжу повз дитячий майданчик у парку, який було встановлено за допомогою Віктора Миколайовича: тут стільки малечі, вони з такою радістю бавляться на майданчику!

З повагою і любов’ю народний депутат України ставиться не тільки до людей, а й до природи. На цьому тижні він передав у Борову 400 саджанців дерев. Учні Борівської ЗОШ №1 посадили дерева біля Центрального кладовища.

Всіх добрих справ Віктора Остапчука не перелічити. Зроблені вони від щирого серця, від душі. Тож хочеться побажати Віктору Миколайовичу наснаги, здоров’я, щоб ще довгі-довгі роки  він дарував людям радість. 

Тетяна ГУНЬКО.