Официально

Звернення до жителів Борівського району

Звернення до жителів Борівського району

Звернення до жителів Борівського району щодо забезпечення додержання Конституції та Законів України, попередження зростання конфліктів, безпеки громадян, неприпустимості сепаратистських проявів, закликів та дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності держави

На сьогоднішній день в нашому районі все спокійно і під повним контролем. Вашій безпеці ніщо не загрожує. Закликаю вас зберігати спокій, аналізувати факти, сприймати та обговорювати лише перевірену інформацію. Зараз будь-яке слово, сказане непродумано або під впливом емоцій, може призвести до біди.

Тільки в єдності наша сила, яка й допоможе нам вистояти в цій нелегкій боротьбі і зберегти країну. Незалежно від своїх по-літичних поглядів, національності та роду занять ми всі зараз повинні бути патріотами своєї Батьківщини. Адже Україна - це не окремий політичний лідер, це не правляча партія, це не уряд, який часто помиляється, але все одно рано чи пізно змінюється, Україна - це весь український народ - від Карпатських гір до Луганських степів. І Борівщина - це Україна!

Наш район продовжує жити спокійним повсякденним життям. Всі підприємства, установи, організації працюють у звичайному режимі. Люди отримують зарплатню та соціальні виплати. Наше спільне завдання зараз - це зберігати спокій і не йти на провокації.

Не дозволяйте втягувати себе в сумнівні антидержавні процеси, різного роду провокації. Будьте патріотами. Лише об’єднавшись, ми зможемо відстояти себе і свою Батьківщину. Всі ми мріємо жити в квітучій і сильній країні, де панує мир, спокій, стабільність, порядок. Не треба сподіватись, що хтось принесе все це нам ззовні. Ніхто не зацікавлений в захисті наших інтересів, крім нас самих. І щоб їх захистити, ми повинні об’єднатися. В цей складний момент ми всі повинні усвідомити, що наша країна починається з кожного з нас і ми всі несемо відповідальність за її цілісність, за її розвиток, за її майбутнє, за мир і спокій в наших оселях.

Україна – незалежна унітарна держава, най-більша країна Європи. В нас є всі необхідні ресурси, щоб відродити економіку та зміцнити потенціал. І кожен з нас несе відповідальність за збереження цієї можливості.