Официально

Результати ревізії фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету в Піско-Радьківській сільській раді

Ізюмська міжрайонна державна фінансова інспекція повідомляє:

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету в Піско-Радьківській сільській раді за період з 01.01.2010 по завершений звітний період 2012 року.

Загалом, за результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету в Піско-Радьківській сільській раді за період з 01.01.2010 по 29.02.2012 встановлені порушення свідчать про недостатній контроль за станом бухгалтерського обліку з боку колишнього голови Піско-Радьківської сільської ради Фесенко М.М. та колишнього головного бухгалтера Качур В.І. та діючого сільського голови Соловйової В.О. та головного бухгалтера Болдирєвої Ю.В. та є порушенням ч. ч. 6, 7 ст. 8, ч.8 ст.9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-ХІV.

 

Внаслідок недостатнього контролю за станом бухгалтерського обліку встановлено фінансових порушень на загальну суму 216,49 тис. грн., з яких усунуто в ході ревізії на суму 152,97 тис.грн., а саме :

І. Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 25,91 тис. грн., серед них :

- проведення інших завищених витрат по оплаті праці внаслідок недотримання вимог законодавства в сумі 19,02 тис. грн.;

- зайва сплата внесків до державних цільових фондів по незаконних виплатах заробітної плати на загальну суму 6,89 тис. грн.

ІІ. Недостача готової кухонної продукції, продуктів харчування та основних засобів, яка встановлена під час проведення інвентаризації на загальну суму 37,58 тис. грн.

ІІІ. Інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 153,0 тис. грн., які усунуто в ході ревізії на суму 152,97 тис.грн., а саме:

- лишки готової кухонної продукції та продуктів харчування, встановлені під час проведення інвентаризації на суму 0,03 тис. грн.;

- завищення  в обліку вартості активів внаслідок проведення індексації житлового фонду на суму 152,97 тис. грн.

За неналежний контроль за веденням бухгалтерського обліку та допущенні порушення фінансової дисципліни відносно голови Піско-Радьківської сільської ради Соловйової В.О., головного бухгалтера Болдирєвої Ю.В., бухгалтера Кушин Р.С. складаються протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164-2 ч. І КУпАП.

Начальник                                  Любенко Н.А.

 

Если утомились жить в одном месте или ощущаете потребность выгодно вложить деньги, то лучший выбор - недвижимость в чехии: продажа домов, квартир и аренда помещений в любых городах Чехии.