Авторское, Общество

День передплатника

День  передплатника

peredplatМинулого тижня в абонентській залі відділення поштового зв’язку Борової проходив  «День перед-платника». У ході даного заходу читачі мали змогу наочно ознайомитися з великим асортиментом друкованих періодичних видань та отримати кваліфіковану консультацію від працівників відділення.

Як розповіла начальник ВПЗ Борова1, Борівського адміністративного району, ЦПЗ №2 ХД УДППЗ «Укрпошта» Світлана Клімаш, захід пройшов на хорошому рівні, адже загальна кількість відвідувачів поштового відділення значно перевищила середній показник відповідних звернень звичайного дня. Якщо говорити мовою цифр, то цього дня було оформлено 58 примірників періодики, серед яких, як зазначила Світлана Павлівна, до числа лідерів за кількістю передплачених екземплярів увійшла і наша районна газета «Трудова слава», передплатників цікавила пе-ріодика на політичну і спортивну тематику, про ведення господарства, секрети кухні, народну медицину.

Серед тих, хто з року в рік не розлучається з ра-йонкою – Віктор Чуйко. Упродовж десятиліть він є її прихильником. Цього року Віктор Іванович теж не  зрадив своїм читацьким уподобанням. Передплачуючи районку на наступне півріччя, він побажала нашому виданню  процвітання на багато  років уперед.

Олена КОЛЕСНІКОВА.