Заява на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел УКПГ Дружелюбівського ГКР

Заява на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел УКПГ Дружелюбівського ГКР

            УКПГ Дружелюбівського ГКР спеціалізується на видобуванні природного газу та подачі його споживачам.

УКПГ Дружелюбівського ГКР розташована в Борівському районі Харківської області, найближчим населеним пунктом є село Шийківка, яке знаходиться на південний захід  від родовища.

Промплощадка УКПГ включає в себе таке основне обладнання: водяний титан, вогневі підігрівачі, дизельний двигун, одорізаційні бачки, ємності зберігання конденсату, та інше.

Забруднюючі речовини, які надходять в атмосферу: вуглецю оксид, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) метан, сірки діоксид, спирт метиловий, бензин. Аналіз розрахунків приземних концентрацій забруднюючих речовин показали, що максимальні концентрації забруднюючих речовин на границі санітарно-захисної зони та найближчих житлових будинків знаходяться у межах санітарних норм і складають менше 1,0 ГДК по всіх речовинах .

За додатковою інформацією звертатися по тел.:

93-3-72

Пропозиції та зауваження пропонуємо направляти за адресою: смт. Борова, вул. Леніна,1 протягом  30 днів з дня опублікування.


Новости Украины - trudovaslava.info

 
 

Еще из этой рубрики:

Здесь вы можете написать комментарий к записи "Заява на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел УКПГ Дружелюбівського ГКР"

* Текст комментария
* Обязательные для заполнения поля


Архивы
Наша статистика
Яндекс.Метрика
Читать нас
Связаться с нами