Спорт

Малі олімпійські ігри

Малі  олімпійські  ігри

sporНещодавно на спортивній базі Борівської ДЮСШ у фізкультурно – оздоровчому комплексі відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу зональних обласних змагань Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини» з підняттям олімпійського та державного прапору України, запаленням Олімпійського факелу, театралізованими виступами юних артистів. Головна мета змагань: формування системи масового залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та виховання підростаючого покоління на принципах «олімпізму».

На урочистому відкритті були присутні гості: Борівський селищний голова Олександр Тертишний, начальник відділу освіти Борівської РДА Леонід Куліш, директор Борівської ЗОШ №1 Любов Терентьєва. У цих змаганнях повинні були взяти участь  команди-переможці районних етапів: Балаклійського, Барвінківського, Близнюківського, Борівського та Ізюмського районів, але за певних обставин не всі команди змогли прибути на змагання. Змагалися учні 3-8 класів у трьох вікових групах.  До складу кожної команди входять 6 юнаків, 6 дівчат та 4 запасних. Всього в іграх взяло участь 72 учня.

Це було справжнє свято, де вирували олімпійські пристрасті.

Змагання серед учнів 3-4 класів складалися з таких видів: рухливі естафети та спортивна вікторина (знання історії олімпійського руху).

Учні 5-6 класів змагалися у легкоатлетичному багатоборстві, комбінованих естафетах та спортивній вікторині. Найстарші учасники – учні 7-8 класів - змагалися у комплексних естафетах та спортивній вікторині.

У напруженій боротьбі місця розподілилися таким чином:

 - серед учнів 3-4 класів перемогу виборола команда Борівського району, друге місце посіла команда Ізюмського району;

 - серед учнів 5-6 класів І місце посіла команда Борівського району автоматично, бо на жаль, не було суперників;

 - серед учнів 7-8 класів переможцем стала команда Борівського району, срібним призером  -  команда Ізюмського району.

Феєричним видалось закриття змагань з урочистим винесенням Олімпійського прапору та Олімпійського вогню і чудовими концертними номерами, які підготували вихованці Борівського будинку дитячої та юнацької творчості.

Всі переможці були нагороджені Почесними грамотами відділу освіти Борівської РДА.

У травні відбудеться IV фінальний етап обласних змагань Малих олімпійських ігор «Діти Харківщини», що проходитиме у Харкові,  в Палаці Спорту. Бажаємо нашим командам та їхнім тренерам Грабарю М.М. (вчителю Борівської ЗОШ №1), та Мизюку В. А. (вчителю Борівської ЗОШ №1) вдалих стартів та переможних фінішів.

Віта ВАСИЛЕЦЬ.Головний спеціаліст відділу освіти Борівської РДА.