Безопасность

УВАГА: СКУТЕР !

  УВАГА: СКУТЕР !

За 2012 рік на  території Борівського району зареєстровано 5 дорожньо – транспортних пригод з участю водіїв скутерів, у яких один чоловік помер на місці події, чотири травмовано.  Основними причинами автопригод, які були скоєні, є перевищення безпечної швидкості руху, керування  у стані алкогольного сп’яніння,  не- дотримання дистанції, технічна несправність.

Станом на 05.04.2013 року на території обслуговування зареєстровано 2 дорожньо – транспортні пригоди, в яких було травмовано 2 – х учасників дорожнього руху.

Державтоінспекція нагадує, що згідно з п. 6.1 ПДР України керувати мопедом, скутером дозволяється особам, які досягли 16-річного віку, під час руху водій мопеда та пасажир, якого він перевозить, зобов’язані бути в застебнутих мотошоломах.

            Згідно з п. 2.1 ПДР  перед виїздом водій транспортного засобу повинен мати при собі та надати в разі зупинки працівником ДАІ для перевірки наступні документи:

а) Посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії;

б) реєстраційний документ на транспортний засіб;

г) поліс (сертифікат) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Юрій БОНДАРЕНКО.

Інспектор з дізнання ВДАІ .