Общество

Розквітає Борівщина

Розквітає Борівщина

subЗ кожним днем зеленіє, розквітає наше селище. Його окрасою є парк. Саме тут, у тіні дерев, часто ховаються від спеки багато жителів Борової, а комусь подобається відпочивати наодинці  з природою. Тому особлива увага під час суботників приділялася  наведенню порядку в парку. Ще чимало роботи доведеться виконати, щоб парк радував своєю красою багато поколінь борівчан, але вже зараз завдяки всім, хто активно трудився під час «суботників», він приємно радує своєю чистотою і буйною зеленню. Найактивнішими учасниками Всеукраїнського суботника були працівники Борівської районної державної адміністрації на чолі з головою Миколою Кравцовим, районної ради на чолі з Євгеном Жуком, Борівський селищний голова Олександр Тертишний з працівниками селищної ради та КП «ЖКГ». Вони виконували найважчий «фронт» робіт – прибирали територію біля колишнього дитячого садочку, викорчовували пеньки в парку, білили дерева, словом, потрудилися на совість.

 

Візитною карткою будь-якого району є  в’їзд до нього, місце, де він починається. Борівський район починається з с. Підвисокого, дорога обласного значення проходить через територію Підвисочанської, а потім Гороховатської сільської ради. За день сотні машин проїжджають цією дорогою, тому важливо, щоб у водіїв і їхніх пасажирів залишалося приємне враження від поїздки по території нашого району. Підвисочанський і Гороховатський сільські голови та жителі цих сільських рад  з початку весни борються зі смітниками, які «повиростали» обабіч дороги і в посадках біля неї, почали вирубування порослі і сухих дерев у посадках. Щоб ці роботи були виконані якнайшвидше, на допомогу поспішили працівники Борівського комунального підприємства теплових мереж, комунального водопровідно-каналізаційного підприємства і Борівського відділення Ізюмської філії «Харківгаз». За добре виконану роботу сільські голови пригостили помічників польовою кашею.

На жаль, не в усіх населених пунктах нашого району чисто, ще є села, в яких роботи по благоустрою тривають. Але під час однієї наради з сільськими головами голова райдержадміністрації  Микола Кравцов наголосив на тому, що всі роботи по приведенню територій до належного санітарного стану повинні бути виконані до 9 Травня, особливу увагу при цьому селищний та сільські голови мають приділити ремонту пам’ятників героям Великої Вітчизняної війни.

Тетяна ГУНЬКО.    

 

 

Обустраивая город, поселок или село, ремонтируя или модернизируя инфраструктуру, крайне необходимы качественные материалы, в том числе бесшовные трубы ГОСТ, которые сделаны как со стали, так и с пластика, могут использоваться не только в промышленных масштабах, но и личных целях.