Официально

Про скликання ХХХІІ сесії районної ради VІ скликання

Борівська районна рада Харківської області

Р о з п о р я д ж е н н я

від 12 березня   2013 року    смт. Борова  № 12

Про  скликання ХХХІІ сесії   районної ради VІ скликання

У відповідності із п. 9 ст. ст. 46, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту районної ради:

       1. Скликати ХХХІІ сесію районної ради УІ скликання  з 18 березня 2013 року.

       2.Провести пленарне засідання ХХХІІ сесії районної ради VІ скликання 29 квітня 2013 року о 10-00 годині в залі засідань районної ради (смт. Борова, вул. Леніна, 1).

      3.Винести на розгляд сесії такі питання: 

      1.1. Про звіт  голови районної ради про свою діяльність.

      1.2. Звіт Борівського РВ ГУ МВС України в Харківській області  про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку на території району.

      1.3. Звіт голови райдержадміністрації за 2012 рік з питань виконання бюджету, Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Борівського району, рішень ради із зазначених питань та делегованих районною радою повноважень.

      1.4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2013 рік.

      1.5. Про внесення змін і доповнень до Програми зайнятості населення Борівського району на 2012-2013 роки, затвердженої рішенням ХVІ сесії районної ради VІ скликання від 23 лютого 2013 року.

      1.6. Про  внесення  змін та доповнень до Комплексної  Програми розвитку  гума-нітарної сфери Борівського району  на  2009-2013 роки,  затвердженої  рішенням ХХVІІ сесії районної ради V скликання від 26 лютого 2009 року, з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями  ХХХ, ХХХІV, ХХХVІІ сесій районної ради V скликання, Х, ХІІІ, ХV, ХХІІ, ХХV, ХХVІІ сесій  районної  ради  VІ   скликання.

      1.7.Про внесення змін та доповнень до рішення ХХІХ сесії районної ради VІ  скликання від 26 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік” з урахуванням змін, внесених рішенням ХХХ сесії районної ради VІ скликання від 08 лютого 2013 року, ХХХІ сесії районної ради VІ скликання від 28 лютого та 15 березня 2013 року.

      1.8. Про  надання   згоди   Департаменту  фінансів Харківської  обласної  державної адміністрації на   проведення   централізованих  розрахунків по погашенню заборгованості з різниці  в тарифах на теплову  енергію, послуги з централізованого водопостачання та   водовідведення, які  надаються населенню.

       1.9.Про   затвердження  технічної документації  з нормативної   грошової  оцінки земельних ділянок, наданих в оренду ПП „ЗОЛОТА НИВА 1” для    обслуговування нежитлових будівель.

      1.10. Про надання дозволу Борівській центральній районній лікарні на списання автомобіля  ГАЗ  5204, державний номер  1289 ХАТ,  що  перебуває у спільній власності територіальних громад  сіл,  селища  району.

      1.11. Про надання дозволу відділу освіти Борівської районної державної адміністрації на списання основних засобів.

      1.12. Про надання дозволу Борівському комунальному підприємству теплових мереж на списання основних засобів.

      1.13.Про надання дозволу відділенню соціально-побутової адаптації  територіального центру соціального обслуговування - надання соціальних  послуг Борівської ра-йонної державної адміністрації на виконання безоплатних послуг.

      1.14.Про затвердження переліку платних послуг, які надаються комунальною установою „Борівський районний трудовий архів” Борівської районної ради Харківської області, та  ціни на них.

      1.15. Про заснування районного конкурсу  для дітей та молоді  „Яким я бачу місцеве самоврядування”.

      1.16.Різне.

      1.17. Депутатські запити.

    2.Виконавчому апарату (секретаріату) районної ради це розпорядження довести до відома депутатів районної ради.

     3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

                 Є.Д. Жук. Голова районної ради.