Люди твои, Боривщино

Подяка

 

Подяка

Як добре, що є на світі такі люди, які з любов’ю піклуються та допомагають стареньким та одиноким пенсіонерам. Хочу висловити щиру подяку колективу територіального центру на чолі з З.Т.Костюченко, яка так добре підбирає та організовує працівників терцентру.

 

Я проживаю в невеликому селі Маліївка, людей похилого віку в якому обслуговує дуже гарна, турботлива жінка Віта Агафонова. Можливо тому, що з дитинства сама залишилася сиротою, вона має таке чуйне серце і чим може допомагає людям, які цього потребують.

Коли не стало дідуся з бабусею, з якими проживала дівчина, їй допомагали дядько Вова і тітка Ліда. Нелегка сирітська доля  з роками виховала в ній справжню  жінку, яка не боялася труднощів та перепон. Після закінчення школи отримала освіту. На сьогоднішній день має свою родину в Маліївці, виховує сина Романа, який теж зростає добрим та чуйним хлопчиком.

Однією лише своєю присутністю  вона створює комфорт та затишок в наших оселях, зігріває своїм душевним теплом людей похилого віку.

Хочу подякувати всім соціальним працівникам за їхній нелегкий труд, побажати міцного здоров’я, злагоди в їхніх сім’ях, прихильності поваги від людей!

М.С. Погрібняк, жителька с.Маліївка.