Спорт

Малі олімпійські ігри

Малі олімпійські ігри

moiНапередодні весняних канікул дітки Борівської ЗОШ №1 як переможці ра-йонних змагань узяли участь в обласних зональних змаганнях «Діти Харківщини».

Всі три вікові групи змагалися в м.Барвенкове з командами Барвенківського, Близнюківського, Балаклійського та Ізюмського районів.

 

Першими захищали честь Борівщини команди юних спортсменів 3-4 класів. 16 діток та батьківська        трійка у складі В.А.Мизюка, М.С.Лелявського та О.О.Буряка у дуже важкій спортивній боротьбі поступилися господарям змагань і зайняли ІІ загальне місце, поступившись всього лише одним балом.

Наступного дня змагалися команди учнів 5-6 класів, які посіли ІІІ місце.

Найкраще виступили юні олімпійці у змаганнях серед учнів 7-8 класів. Діти продемонстрували  хороші результати в естафетах (І місце), ІІ місце у спортивній вікторині, батьківська трійка у складі П.А.Мизюка, О.О.Горбачова і Ю.В.Гамори виборола І місце у своїх видах, а спортивна родина Гамори була першою серед своїх суперників.

Минулого року всі вікові групи брали участь у фінальних змаганнях, а цього року на фінальні ігри потрапила лише команда 7-8 класів.

Побажаємо нашим спортсменам перемоги, адже нагорода – поїздка на 10 днів до оздоровчого табору «Артек».

Вся команда та тренерський склад висловлюють подяку Л.Г.Терентьєвій, О.О.Галицькому, райдержадміністрації, батькам за надану можливість взяти участь у змаганнях.

Юрій ГАМОРА.

Василь МИЗЮК.