Образование

Інтелектуальні змагання з фізики

Інтелектуальні змагання з фізики

fizУ всі часи освічених людей поважали. Здобута ос-віта – це прихований скарб, цілий світ знань про людей та їхнє оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.

Участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» - це можливість показати свої знання та вміння розв’язувати задачі, проявити навички логічного мислення та креативності під час пояснення фізичних явищ.

 14 квітня 2013 року у приміщенні Борівської ЗОШ №1 відбувся Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня». Число учасників заходу значно збільшилось цього року. У ньому взяли участь 32 учасники з 11 шкіл району: з Борівської ЗОШ №1, Борівської ЗОШ №2, Підлиманської, Шийківської, Богуславської, Піско-Радь-ківської, Ізюмської, Гороховатської, Підвисочанської, Першотравневої та Новоплатонівської загальноосвітніх шкіл.

 Участь у конкурсі дозволяє зрозуміти закономірність законів розвитку Природи, здобути ґрунтовні знання з фізики та добре підготуватися до державної підсумкової атестації, незалежного тестування, успішної професійної кар’єри в конкурентному середовищі.

   Щиро вітаю учасників конкурсу з перемогою сили розуму та власного інтелекту. Нехай перші ваші здобутки стануть міцною основою подальшого навчання та самовдосконалення. Нехай ваша майбутня доля буде сповнена незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог!

 Всіх, кого цікавить фізика, хто хоче перевірити своє вміння розв’язувати нестандартні цікаві задачі, запрошуємо до участі в наступному конкурсі.

Т. О. Тертишна.

Координатор конкурсу «Левеня»,

учитель фізики Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ст.