Спорт

Міні-футбол (обласні змагання)

Міні-футбол

miniНещодавно у смт. Шевченкове відбулися зональні змагання чемпіонату області з міні-футболу. Команді нашого району за один день довелося грати 4 гри. В першій зустрічі ми зустрілися з дуже досвідченим і майстерним суперником – командою Дворічанського району, рахунок гри 3:2 на користь дворічан.

У другій грі борівчани також поступилися команді господарів з рахунком 2:4.  А ось у третій та четвертій зустрічах наші земляки, призвичаївшись до великого спортивного майданчику, вже почали нав’язувати суперникам свою гру, перемігши з рахунком 5:3 команду Велико-Бурлуцького району. Не встояли перед нами і гравці Куп’янського району, які також поступилися нашим футболістам з рахунком 4:6.

 

За підсумками змагань з 5 команд, які брали участь у цих змаганнях, команда Борівського району посіла ІІІ місце. Перше місце за дворі чанами, ІІ посіла команда Шевченківського району, вона й потрапила до фінальних змагань чемпіонату Харківської області.

За збірну команду Борівщини виступали В.А.Мизюк, А.Є.Костарєв, А.О.Таратасюк, О.В.Рачов, А.В.Попович, С.М.Реука, А.О.Стрельнік, С.Смаль, І.П.Любий, Ю.В.Колісник. Кращими бомбардирами у команді стали Андрій Стрельнік, Антон Костарєв та Сергій Реука.

Валерій МАЛАШИК.

Начальник відділу ФК і спорту РДА.