Официально

про роботу державних інспекторів праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області впродовж трьох місяців 2014 року

про роботу державних інспекторів праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області впродовж трьох місяців 2014 року

Державні інспектори праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Харківській області здійснюють пос-тійний контроль за до-триманням трудового законодавства, у тому числі щодо своєчасної виплати заробітної плати на суб’єктах господарювання всіх форм власності.

З початку 2014 року державними інспекторами праці проведено 522 перевірки додержання законодавства про працю на 453 підприємствах, установах та організаціях.

За результатами перевірок складено та передано до суду 304 протоколи про адміністративні правопорушення.

За невиконання законних вимог посадових осіб Держпраці України щодо усунення виявлених порушень законодавства про працю державними інспекторами праці винесено 64 постанови.

Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 317 керівників підприємств-порушників законодавства про працю.

Крім того, державними інспекторами праці внесено 455 подань власникам про притягнення до дисциплінарної відповідальності, 36 матеріалів перевірок передано до правоохоронних органів для вжиття заходів прокурорського впливу.

З початку 2014 року державними інспекторами праці проведено 54 перевірки на 32 підприємствах-боржниках із виплати заробітної плати.

За результатами перевірок підприємств-боржників державними інспекторами праці складено та передано до суду 18 протоколів про адміністративні правопорушення, винесено 16 постанов за невиконання законних вимог посадових осіб Держпраці України.

Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 43 посадові особи підприємств-боржників. Загальна сума накладених судами та державними інспекторами праці штрафних санкцій становить 35,9 тис. гривень.

У ході перевірок підприємств-боржників із виплати заробітної плати внесено 24 подання власникам про притягнення винних посадових осіб до дисциплінарної відповідальності, а також 23 матеріали перевірок передано до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення порушників трудового законодавства до кримінальної відповідальності.

На вимоги державних інспекторів праці підприємства-боржники погасили заборгованість із виплати заробітної плати на суму понад 15,5 млн. грн., тобто підприємства повністю чи частково розрахувалися з понад 2,5 тис. працівниками.

Територіальна державна інспекція з питань праці у Харківській області.