Общество

НОВИЙ ГОЛОВА РДА: ПЕРШІ КРОКИ

НОВИЙ ГОЛОВА РДА: ПЕРШІ КРОКИ

Перші кроки в роботі новопризначеного голови  Борівської райдержадміністрації Віталія Кіяна розпочалися зі знайомства з колективом та визначення  завдань на найближчу перспективу, координації зусиль по вирішенню насущних проблем.

Відбулися перші кадрові зміни, звільнено за згодою сторін першого заступника голови РДА Володимира Могильова.

Визначальною була також зустріч з селищним та сільськими головами, адже ці керівники  забезпечують  здійснення повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання законодавства України. З ними окреслено плани  роботи на сьогодні, зокрема проведення двомісячника «Чисте довкілля», визначено  обсяги робіт та конкретні завдання для кожної сільської ради.

Чорнобильців цікавили виплати пенсій. З ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  узгоджено  план  заходів до   28 річниці   Чорнобильської катастрофи. За  їх участю також проведено засідання координаційної ради  (інформація  про неї надрукована під заголовком «Що хвилює чорнобильців»).

14 квітня в селі Новоплатонівка відбувся виїзний прийом  В.О.Кіяна. Директор місцевої школи Світлана Гарна, вчителі, технічний персонал підняли питання  заміни опалювального котла,  який вийшов з ладу і не підлягає ремонту.

Йшлося також про подальшу долю Новоплатонівської школи, сьогодні там навчається 32 дитини, наступного року орієнтовно буде 27-28.  В 2015  - останні випуски  з 9 та 11 класів. Надалі залишаються лише 1-4 класи.

Хвилювало учасників зустрічі і питання наведення порядку  на території школи та в селі. Адже деякі жителі, наводячи порядок на власних подвір`ях,  викидають сміття   на територію школи. З приводу цього Віталій Олексійович  відразу дав  доручення Борівському селищному голові, який також був присутній на прийомі, провести в  селі сходи громадян, зробити подвірний обхід, провести суботник по прибиранню та попередити всіх про необхідність до-тримання порядку.  В інакшому  випадку винні штрафуватимуться.

Під час особистого прийому голови РДА  Віталія Кіяна  піднімалися також питання  будівництва дороги з твердим покриттям по вулиці Садовій, освітлення села, завезення піску.

Пенсіонерка А.В. Шевченко  звернулася з особистим запитанням щодо надання соціальної допомоги на онука, якого вона виховує самостійно.

Підсумовуючи  зустріч, Віталій Олексійович сказав, що сьогодні ситуація в країні досить складна. Але будемо сподіватися на краще,  ставити підняті питання в плани і крок за кроком намагатися вирішувати їх.

Відбулася також зустріч голови РДА з керівниками сільськогосподарських підприємств, представниками провідної галузі району, яка вносить  левову частку в наповнення бюджету району. Докладніше про неї читайте в наступному номері районки.

Любов МУХІНА.