Общество

Майбутнє лісу в твоїх руках

Майбутнє лісу в твоїх руках

lis1Той, хто любить

      паростки кленові,

Хто  діброви

       молоді ростить,

Сам  достоїн

     людської любові,

Бо живе й працює 

             для століть!

(М.Рильський).

У гармонії з природою й завзято взявшись за благородну справу – збільшення зелених багатств нашого краю – громадськість Харківщини активно долучається до акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою акції є залучення учнівської та студентської молоді до відтворення та раціонального використання лісів, просвіта громадськості щодо життєвої необхідності у збереженні біорізноманіття.

Саме з цією метою 8 квітня учні 9, 10 класів Борівської ЗОШ №2  на чолі з лісничим Борівського лісництва О.Г. Лисенком, вчителем школи Т.В. Задорожною, робітником М.І.Рибалком  висадили  на території лісництва саджанці клена. Сподіваємось, що через декілька років, проїжджаючи мимо лісництва, уже дорослих дітей зустрічатимуть пишні, великі дерева, які нагадають їм про дитинство і  щасливі шкільні роки.

Активними учасниками акції були учні Р. Верба, Ю.Василенко, А.Тімофєєва, Д.Беспелюгін, С.Бут, О.Татарін, А.Кислий, В. Ларіонов, Д.Скачков, А.Тімофєєв.

lis2Олександр Григорович Лисенко провів з дітьми бесіду про значення лісів у життєдіяльності людини, шанобливе ставлення до природи, про збереження лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, провів екскурсію по території лісництва.

Також в рамках акції на території шкільного подвір’я було висаджено 10 саджанців фруктових дерев, за якими діти залюбки доглядатимуть.

Не будьте байдужими до створення нових лісових насаджень району, долучайтеся до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»!

Людмила Соляник.

Заступник директора з виховної  роботи Борівської ЗОШ №2.