Спорт

«Шкіряний м’яч»

«Шкіряний м’яч»

На спортивній базі Борівської ДЮСШ у фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшов районний етап змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2002-2004 року народження. Метою змагань була популяризація ігрових видів спорту, організація фізкультурно-оздорорвчої та виховної роботи у загальноосвітніх закладах району, підвищення масовості дитячо-юнацького спорту в районі, зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

У змаганнях взяли участь 6 команд загальноосвітніх шкіл району: Борівської ЗОШ №1, Піско-Радьківської, Підлиманської,Першо-травневої, Ізюмської та Чернещанського НВК. Згідно жеребкування команди були  розподілені на дві підгрупи, в яких змагання проходили за коловою системою. Переможці в підгрупах у фіналі боролися за звання найкращого.

Так, у півфіналі команда Борівської ЗОШ №1(тренер-викладач Грабар М.М.) перемогла команду Першотравневої ЗОШ (тренер-викладач Лукомський С.П.) з рахунком 7:1 та посіла ІІІ місце.

А у фінальних змаганнях команда Ізюмської ЗОШ (тренер-викладач Мизюк П.А.) програла з рахунком 0:4 команді Підлиманської ЗОШ (тренер-викладач Симоненко К.В.) і зайняла, відповідно, ІІ-місце, а переможцем турніру стала команда Підлиманської ЗОШ.

У цих змаганнях взяли  участь 43 юнаки.

Команди-переможці були нагороджені Почесними грамотами відділу освіти Борівської РДА. Кращим гравцем турніру був визнаний Мачкур Владислав (Підлиманська ЗОШ), найкращим воротарем-Шевченко Сергій з Підлиманської ЗОШ.

Організацію та суддівство змагань забезпечив тренерсько-викладацький склад Борівської дитячо-юнацької спортивної школи.

26 квітня 2014 року збірна команда Борівського району  буде захищати честь Борівщини в зональному етапі змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», що  проходитимуть  в м. Чугуїв. Бажаємо успіхів нашій збірній команді у цих змаганнях!

Юрій ГАМОРА.

Головний суддя змагань.

Василь МИЗЮК.

Заступник головного судді.