Образование

КОНКУРС «ЛЕВЕНЯ» -справжнє свято фізики

КОНКУРС  «ЛЕВЕНЯ» -справжнє свято фізики

lev3У всі часи освічених людей поважали, адже здобута освіта – це справжній скарб. Треба навчатися щоб знати, діяти, жити.

 Участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», який проводиться щорічно  Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка,  - це можливість показати свої знання та вміння розв’язувати задачі, проявити навички логічного мислення та креативності під час пояснень різних фізичних явищ, перевірити свої знання і інтуіцію та помірятися силами з ровесниками з усієї України. Тому з року в рік збільшується кількість учасників цього конкурсу.

lev24 квітня у Борівській ЗОШ №1 пройшов Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня -2014», у ньому взяли участь 48 школярів 7-11 класів  з 12 шкіл району, які цікавляться фізикою, люблять думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Конкурс «Левеня» можна вважати справжнім святом фізики, що надає багатьом учням можливість пізнавати світ через пошук таємниць природи за допомогою її Величності Фізики. Напружена робота над цікавими завданнями так захопила школярів, що час сплинув зовсім  швидко. За словами учнів, конкурс дає можливість ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей,  представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – фізика.

lev1Знання тільки тоді справжні, коли вони здобуті зусиллями думки, а не пам’яттю. Тож перед роз-в’язуванням завдань вчитель фізики Тетяна Олександрівна Тертишна побажала  всім сил, натхнення та наполегливості для подолання наступних вершин. Результати  конкурсу будуть відомі наприкінці травня, тож учасники будуть з нетерпінням очікувати гарних результатів.

Наталія Василенко.