Образование

Зустрічали перелітних птахів

Зустрічали перелітних птахів

zustrptahivЩороку в Гороховатській ЗОШ І-ІІІ ступенів  традиційно проходить Свято зустрічі птахів. Цього року  воно також відбулося в нашій школі. Метою цього заходу було, в першу чергу, виховати любов до птахів, до природи, ознайомити з давніми народними звичаями зустрічі весни. До цього дня діти ретельно  готувались: підготували  випуски стінгазет,  взяли участь у  конкурсі малюнків, на  кращу шпаківню. А  відзначили цей  день, разом зібрашись для проведення  усного журналу  ”Зустрічаємо птахів”. Навіть наймолодші школярі взяли участь у святі та розповіли всім про птахів. Як відомо, птахом цього року був одуд рок, тому найбільше малюнків та загадок було присвячено саме йому.
      У основному сценарії була й вікторина, яка дала змогу всім - і вчителям, і учням - перевірити свої знання про пернатих. На цей раз темами  були:  легендарні  птахи,  великі загадки природи;  чиї  батьки кращі.  Учасниками дійства стали учні 4-11 класів  (керівник  Нікітенко Н.В., вчитель біології).

 Приємно відзначити, що всі шпаківні учні традиційно розвішують на пришкільній території щороку і роблять це з задоволенням.

  Після святкування в стінах школи учні поспішили до Гороховатського дитячого садочка «Сонечко», щоб розповісти малечі про перелітніх птахів. Старшокласники подарували  вихованцям кілька шпаківень та повісили їх на території дитячого садочка.

Учні Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів  закликають громадян бути свідомими,  дбати про збереження та охорону тваринного світу, зокрема, орнітофауни та взагалі навколишнього природного середовища нашого мальовничого Борівського краю.

 Олександр Швиголь.

Учень 8 класу Гороховатської ЗОШ.