Общество

Зроблено перші кроки

Зроблено перші кроки

subНа минулому тижні в смт. Борова працівники Борівської селищної ради, організацій, установ, підприємств наводили лад у центрі селища та біля своїх приміщень. Роботи було зроблено багато, але це – лише перші кроки до того, щоб наше  селище було чистим, красивим. По центральній вулиці перекопали всі газони й посіяли на них траву, біля кожної організації зібрали й вивезли опале листя, сміття. Проводяться роботи і в парку – замість спиляних старих дерев насаджуються нові. Ускладнюються роботи по благоустрою тим, що в селищі постійно з’являються стихійні сміттєзвалища. Громадяни безсоромно кидають сміття навіть на прибрану територію, не кажучи вже про те, що великі смітники ростуть з кожним днем.

 

Кожної весни працівники Підлиманської сільської ради разом із      жителями с. Підлиману прибирають прибережну територію біля Червонооскільського водосховища, після сезону відпочинку ця територія знаходиться у занедбаному стані, тож роботи для підлиманців ще доведеться виконати чимало. Якщо будуть сприятливі погодні умови, прибирання розпочнеться найближчим часом.  В цілому територія сільської ради прибрана, більшість громадян навели лад на своїх по-двір’ях та біля них. Мешканці Підвисочанської сільської ради вже кілька днів приводять у належний стан посадку біля дороги – випилюють, вивозять поросль, сухі дерева. Прибрали територію парку, біля меморіалу загиблим воїнам. Тривають роботи по благоустрою на території Гороховатської сільської ради – вздовж дороги прибрали сміття, встановили на в’їзді в село бігборди «За чисте довкілля», здійснено централізований збір твердих побутових відходів. Активну участь у прибиранні території  взяли жителі Піско-Радьківської сільської ради - навели лад біля школи, магазину, клубу, зупинки, на кладовищі, найближчим часом планується прибрати в парку, упорядкувати братські могили. «Генеральне» прибирання влаштували й на території Богуславської сільської ради, зробити вдалося чимало, вже навіть побілили бордюри й дерева,  але ще залишилися роботи по вирубуванню посадок. Активними учасниками акції «За чисте довкілля» на минулому тижні були працівники Чернещинської сільської ради – вони прибирали на кладовищі, біля клубу, центральну вулицю,  біля Свято-Миколаївського храму. На території цієї сільської ради на роботах з благоустрою задіяні  лише 2 чоловіки, які стоять на обліку в районному центрі зайнятості (в інших сільських радах більше 5 чоловік), тому роботи ще багато, але, якщо до акції активно долучатимуться всі жителі Чернещини, то село стане чистішим набагато швидше.

Те ж саме хочеться сказати й мешканцям інших сільських рад і селищної ради: якщо кожна людина візьме участь у акції «За чисте довкілля», то вже зовсім скоро на всіх вулицях району, біля кожного подвір’я буде чисто й охайно, всі ми милуватимемося нашою Борівщиною.

Тетяна ГУНЬКО.