Общество

Ви працею повагу заслужили

Ви працею повагу заслужили

pidv18 квітня відзначатиме 50 - літній ювілей директор Підвисочанської ЗОШ І - III ступенів Притуляк Лідія Андріївна. В 1983 році, закінчивши Харківський державний педагогічний інститут, була направлена Борівським відділом освіти в сільську Підвисочанську школу на посаду вчителя початкових класів. Молодою, повною творчих сил, двадцятитрьохлітньою дівчиною переступила вона поріг школи, яка стала їй рідною на все життя. І почалися трудові будні...

 

Лідія Андріївна з перших днів зарекомендувала себе добросовісною, відповідальною до нелегкої праці вчителя людиною. За сумлінну працю в 1993 році була призначена директором школи. І вже майже 19 років віддано несе на собі тягар ке-рівника закладу. В сучасному світі, де на сьогоднішній день існує багато труднощів, особливо в маленьких сільських школах, нелегко працювати, згуртувати педагогічний та батьківський колективи, організувати навчальний та виховний процес згідно з сучасними вимогами. Але, незважаючи на всі труднощі та негаразди, їй це вдається.

За весь довгий педагогічний шлях вона була нагороджена Почесними грамотами й Подяками ра-йонного та Головного управління освіти за сумлінну працю на педагогічній ниві, за високий рівень професійної майстерності та особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.

Лідія Андріївна - добра, чуйна, милосердна, з відкритою душею та щирим серцем жінка. В колективі  користується повагою вчителів, її люблять та цінують учні, поважають батьки. Скільки добрих справ зроблено її руками, бо вчительська праця для неї - це її життя. Це приклад справжнього Педагога, гідний для наслідування.

З повагою, колектив Підвисочанської ЗОШ.