Официально

ЩО ХВИЛЮЄ СЕЛЬЧАН?

Цікава, конструктивна розмова  з сельчанами відбулася у голови РДА Миколи Олексійовича Кравцова під час зустрічі з жителями Богуславської сільради. Питання, які задавали сельчани голові райдержадміністрації, свідчать про те, що їм не байдужа доля рідного села, їх малої Батьківщини.

Стосувалися вони стану багатоквартирних будівель, які знаходяться у Богуславці, а також окраси їх села – сільського Будинку культури, який потребує ремонту, вивезення сміття з села і організації оплати за дану послугу. Також для сельчан важливо, щоб свою роботу поновив млин, що нині знаходиться в оренді ФГ «ЮГ», дізнатися де можна придбати пісок для ремонтних робіт, про якість питної колодязної води, безкоштовне автобусне підвезення пільгового контингенту у потрібний для них день тижня,  поновлення автобусного сполучення з Лозовою і терміновий ремонт дороги, що проходить через дане село.

Більшість питань, з якими зверталися громадяни, роз’яснено на місці. Зокрема, Микола Олексійович пояснив, що на даний час питання ремонту дороги у Лозовій знаходиться на стадії вирішення. Поки що на розбитій ділянці насипано грунт з битою цеглою і щебінь. Які роботи будуть проводитися надалі, вирішуватиметься у робочому порядку. Стосовно придбання піску населенням – наразі проводиться робота щодо заключення договору з комерційною структурою, яка займатиметься  його видобутком і реалізуватиме його згідно із законом України «Про надра».

Щодо інших питань голова РДА дав доручення відповідним керівникам управлінь, відділів адміністрації з метою позитивного їх вирішення, хід виконання яких знаходиться на контролі в райдержадміністрації.

Підготувала Олена КОЛЕСНІКОВА.