Официально

Шановні виборці! На даний час триває і надалі триватиме актуалізація бази даних Реєстру

Шановні виборці!

      На даний час триває і надалі триватиме актуалізація бази даних Реєстру.

 Щодня  виправляються помилки, видаляються кратники, що підвищує якість бази даних Реєстру.

     Щомісяця до відділу надходять відомості про виборців, які змінили  реєстрацію, прізвище, померли, набули громадянства, яким виповнилося 18 років та інше.

 

    Якість Державного реєстру виборців значною мірою залежить від якості відомостей про виборців, що надають суб’єкти подання відомостей, а також від активності самих виборців, звернення яких спеціалісти відділу постійно розглядають.

     Кожного дня до відділу ведення Державного реєстру звертаються виборці. Ми їм дуже вдячні, оскільки уточнення бази - це, дійсно, двосторонній процес.

     Враховуючи, що Державний реєстр виборців України створений зовсім недавно (як система обліку він почав працювати з 2009 року), і не всі виборці в силу тих чи інших обставин змогли звернутися до відділу щодо уточнення своїх персональних даних, в Реєстрі, звичайно, ще є неточності і помилки.

     Для запобігання випадків неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб або недостовірних відомостей про себе та інших осіб просимо звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борівської районної державної ад-міністрації з метою перевірки та уточнення персональних даних Реєстру.

      Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей це потрібно зробити лише один раз. І якщо у виборця є помилка в персональних даних - вона буде виправлена. Таким чином це забезпечить правильність ваших даних у списках  на виборах усіх рівнів.

       Вже сьогодні ви можете звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців. При зверненні треба обов’язково мати при собі паспорт   або тимчасове посвідчення громадянина України.

Ми знаходимося  за адресою: Харківська обл., Бо-рівський р-н, смт. Борова, вул.Леніна,1, каб.25, телефони для довідок : 6-12-68, 6-11-34.

         Прийом громадян проводиться щоденно, крім вихідних з 8.00 до 17.15 години, у п’ятницю з 8.00 до 16.00 години.

Олена ЯКОВЕНКО.

Начальник Борівського ВВДРВ.