Спорт

Регіональний турнір з волейболу

voleyb6 квітня 2013 року в рамках реалізації проекту «Творча Слобожанщина» Громадської спілки «Со-ціальний Рух Поваги» під патронатом народного депутата України Віктора Остачука відбувся ІІ етап регіонального турніру з волейболу серед команд юнаків та дівчат старших класів загальноосвітніх шкіл району на виконання Указу Президенту України № 756/2012 «Про проведення в 2013 році в Україні Року дитячої творчості».

Змагання серед юнаків проходили на базі Борівського ФОКу. У них взяли участь 7 команд (76 юнаків) загальноосвітніх шкіл району. Змагання проходили за системою «плей – офф» (програв – вибув із змагань). Перемогу виборола Піско - Радь-ківська ЗОШ (тренер-ви-кладач Голик В.О.). Срібним призером стала Першо-травнева ЗОШ (тренер-викладач Лукомський С.П.). Третє місце дісталося Борівській ЗОШ №1 (тренер-викладач Мизюк В.А.).

Серед дівчат взяли участь 6 команд загальноосвітніх шкіл району (64 дівчини). Вони змагалися у приміщенні Борівської ЗОШ №1 також за системою плей – офф. І місце виборола команда Ший-ківської ЗОШ (вчитель Присухін С.В.). ІІ місце посіла команда Борівської ЗОШ №1 (тренер-ви-кладач Мизюк В.А.). ІІІ місце – у команди Богуславської ЗОШ (тренер-викладач Ісаєв Ю.П.).

Представники народного депутата України, працівники Південної за-лізниці нагородили переможців змагань Почесними грамотами та  подарунками (волейбольними м’ячами).

Від імені учасників турніру, їхніх батьків, тренерів та суддів змагань висловлюємо щиру подяку народному депутату України Віктору Остапчуку за організацію та проведення турніру.

Команда юнаків Піско-Радьківської ЗОШ буде відстоювати честь нашого району на ІІІ-му етапі регіональних змагань з волейболу, який пройде у квітні цьго року в смт. Шевченкове. Побажаємо нашим гравцям успіху в підготовці та перемог.